Eén week na het veroveren van de eerste periodetitel krijgt eersteprovincialer Tisselt zondag het bezoek van OG Vorselaar ©  koen fasseur

Voetbal

OVERZICHT. Alle provinciale voetbalwedstrijden in Antwerpen van dit weekend

Antwerpen -

Er staat opnieuw een weekend vol provinciaal voetbal voor de deur! Een overzicht van alle geplande wedstrijden (onder voorbehoud van wijzigingen) in Antwerpen vind je hier.

1ste provinciale

Vrijdag 11 november

20.00 Heikant - Berg en Dal

Zaterdag 12 november

19.30 De Kempen - Ranst

19.30 Kontich - Vosselaar

20.00 Herselt - Loenhout

20.00 Antonia - Zoersel

Zondag 13 november

14.30 Tisselt - Vorselaar

14.30 Retie - Ternesse

14.30 'sGravenw.-Schilde - Mariek.-Branst

2de provinciale A

Zaterdag 12 november

19.30 Mortsel - Nielse SV

19.30 Oppuurs - VC Wilrijk

20.00 Zandhoven - Willebroekse SV

Zondag 13 november

14.30 Bevel - GR Katelijne

14.30 Deurne Pirates - Hooikt

14.30 Wavria - RVC Hoboken

14.30 Bonheiden - Bornem

14.30 Zwijndrecht - Broechem

2de provinciale B

Zaterdag 12 november

19.00 St.-Dimpna - Weelde

19.30 Punt-Larum - Lille

19.30 Olmen - Brasschaat

20.00 Kalmthout - St.-Job

Zondag 13 november

14.30 White Star - FC Arend. Sport

14.30 Wuustwezel - Merksplas

14.30 Lentezon - Mariaburg

14.30 VC Herentals - Zwaneven

3de provinciale A

Zaterdag 12 november

19.30 Exc. Essen - Gooreind

19.30 RVC Hoboken B - Deurne Pirates B

19.30 FC Merksem - Meer

Zondag 13 november

14.30 Berendrecht - Nieuwmoer

14.30 O. Hemiksem - Turk Sp.

14.30 Wijnegem - Achterbroek

14.30 Minderhout - Zandvliet

14.30 Ekeren FC - Berchem Sp. B

3de provinciale B

Zaterdag 12 november

19.30 Putte FC - Schelle

19.30 Ramsel - Hove

Zondag 13 november

14.30 Aartselaar - Rijmenam

14.30 Schriek - Hallaar

14.30 St.-Amands - VV Duffel

14.30 Wintam - SC Duffel

14.30 Booischot - Walem

14.30 Lint - Katelijne

3de provinciale C

Zaterdag 12 november

19.30 Kasterlee - KFC Mol

19.30 KSK Herentals - Oevel

20.00 Poppel - De Kempen B

Zondag 13 november

14.30 Wortel - Ezaart

14.30 Bouwel - Balen

14.30 Oostmalle - Exc. Vorst

14.30 Linda Olen - Flandria

14.30 Noordstar - Beekhoek

4de provinciale A

Zaterdag 12 november

19.30 Nielse SV B - Schelle B

Zondag 13 november

14.30 Mariek.-Branst B - Tisselt B

14.30 Reet - Aartselaar B

14.30 Kalfort Puursica - Kontich B

14.30 Blaasveld - Rumst

14.30 Lippelo - SC Duffel B

14.30 Hingene - O. Hemiksem B

4de provinciale B

Zaterdag 12 november

19.00 Antwerpen Noord - LI Antwerpen

19.30 'sGravenw.-Schilde B - Zwijndrecht B

19.30 Ternesse B - Mortsel B

19.30 Wijnegem B - Burcht

20.00 City Pirates Antw. B - Tub. Borgerh.

Zondag 13 november

14.30 Maccabi - Oxaco Boechout

14.30 VC Wilrijk B - Schoten SK

4de provinciale C

Zaterdag 12 november

19.30 Brecht - Wildert

19.30 Horendonk - Antonia B

19.30 St.-Job B - Mariaburg B

20.00 Noorse - Ekeren Donk

Zondag 13 november

14.30 Meerle - St.-Lenaarts B

14.30 Putte SK - Heibos

14.30 Alberta FC Schilde - Maria-t-H.

4de provinciale D

Zaterdag 12 november

19.00 SK Rita Berlaar - Hooikt B

19.30 Kessel Utd. - Heffen

Zondag 13 november

12.30 Wavria B - Katelijne B

14.30 Peulis - SC Mechelen

14.30 Beerzel - Putte FC B

14.30 Elzestraat - Grasheide

14.30 Hombeek - Muizen

4de provinciale E

Zaterdag 12 november

19.30 HIH Turnhout - St.-Jozef

19.30 Oud-Turnhout - Vlimmeren

19.30 Wecheld. - Pulderbos

Zondag 13 november

14.30 Pulle - Oelegem

14.30 Ranst B - Dosko

14.30 Emblem - Halle

14.30 Westmalle - Lentezon B

4de provinciale F

Vrijdag 11 november

14.30 Herenthout - Rauw

Zaterdag 12 november

19.30 Heultje - St.-Dimpna B

19.30 Grobbend. - Tongerlo

19.30 Netezonen - Wiekevorst

20.00 Immer Oost - Wezel Sp. B

Zondag 13 november

14.30 VV Laakdal - Herselt B

15.00 Zammel - Dessel Sp. B

Vastgoed

Jobs in de regio