© REUTERS
Michael Geerts pakt titel in dubbelspel Challenger Ismaning
Michael Geerts heeft zaterdag het dubbelspel op het Challengertoernooi in het Duitse Ismaning (tapijt/45.730 euro) gewonnen.
Bron: BELGA
Aan de zijde van de Fin Patrik Niklas-Salminen versloeg Geerts in de finale de Duitsers Fabian Fallert en Hendrik Jebens, die het derde reekshoofd vormden. Het werd 7-6 (7/5) en 7-6 (10/8) na een uur en 42 minuten.
Voor de 27-jarige Geerts is het zijn tweede dubbeltitel op het Challengercircuit. Vorige maand was hij met Joran Vliegen de beste op het toernooi in het Franse Chassis.
In het enkelspel sneuvelde de Geerts (ATP 267) dinsdag in de eerste ronde. Hij verloor in twee sets van het Franse topreekshoofd Quentin Halys (ATP 78): 7-6 (10/8) en 6-4.
Hoofdpunten
Top van de voetbalbond in Duitsland voor nieuwe bondscoach: Domenico Tedesco is favoriet, Peter Bosz de nummer twee
Beerschotsupporters met stadionverbod mogen zaterdag stad Lier niet in: “Voorkomen dat ze in uitgaansbuurt de confrontatie opzoeken”
Culttransfer in hoogste amateurklasse: William Owusu (ex-Antwerp) gaat terug in België een de slag
Getraind door trainer met Teletubbie-tatoeages, betaald door advocaat van Michael Jackson: dit is de nieuwe club van Radja Nainggolan
MEER OVER Tennis
Maryna Zanevska stoot door naar tweede ronde in Lyon
In (bijna) alles de GOAT: waarom Novak Djokovic nu echt de allerbeste tennisser ooit is
Australian Open nummer 10! Tiebreakkoning Novak Djokovic maakt komaf met Stefanos Tsitsipas en pakt zijn 22ste Grand Slam
David Goffin wint Luiks onderonsje en plaatst zich voor finale BW Open