© Bora-hansgrohe
Daar zijn de eerste selecties voor de Vuelta: Bora-hansgrohe met Giro-winnaar Jai Hindley, Trek-Segafredo met Mads Pedersen
Wielerploegen Bora-hansgrohe en Trek-Segafredo hebben als eerste hun selectie bekendgemaakt voor de komende Ronde van Spanje, die volgende vrijdag van start gaat in Utrecht. De Duitse ploeg rekent op de Australiër Jay Hindley en de Nederlander Wilco Kelderman, de Amerikaanse ploeg op Mads Pedersen en Juan Pedro Lopez.
Bora-hansgrohe
Naast Hindley, die de Giro won in 2022, en Kelderman zal Bora-hansgrohe ook kunnen rekenen op de Duitser Emanuel Buchmann, vierde in de Tour van 2019, en de Colombiaan Sergio Higuita, winnaar van een etappe in de Vuelta van 2019 en winnaar van de Ronde van Catalonië eerder dit seizoen.
De Ier Sam Bennett, die in 2022 slechts één keer won, en de Nederlander Danny van Poppel zijn de twee aangewezen sprinters. Ze zullen worden bijgestaan door Ryan Mullen en Jonas Koch.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Trek-Segafredo
Mads Pedersen maakt, na zijn ritzege in de Tour de France, zijn debuut in de Vuelta bij Trek-Segafredo. Hij leidt samen met Juan Pedro Lopez, die aan zijn derde Ronde van Spanje begint, het team.
Het duo wordt aan de startlijn vergezeld door Alex Kirsch, Antonio Tiberi, Dario Cataldo, Daan Hoole, Julien Bernard en Kenny Elissonde. “We willen een etappe winnen, dat is onze prioriteit”, aldus ploegleider Steven De Jongh.
De Ronde van Spanje, waarvan de Sloveen Primoz Roglic de drievoudige titelhouder is, eindigt op 11 september in Madrid.
LEES OOK. Wie zijn de uitdagers van Remco Evenepoel in de Ronde van Spanje?
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hoofdpunten
Top van de voetbalbond in Duitsland voor nieuwe bondscoach: Domenico Tedesco is favoriet, Peter Bosz de nummer twee
Beerschotsupporters met stadionverbod mogen zaterdag stad Lier niet in: “Voorkomen dat ze in uitgaansbuurt de confrontatie opzoeken”
Culttransfer in hoogste amateurklasse: William Owusu (ex-Antwerp) gaat terug in België een de slag
Speelt KRC Genk zijn topschutter kwijt? Southampton laat Paul Onuachu (nog) niet los
MEER OVER Wegwielrennen
Smetje op etappewinst in Ronde van San Juan voor Team DSM: piepjonge wielerfan steelt drinkbus van renner
Dylan Groenewegen wint zijn eerste massaspurt van het jaar, ex-pupil van Lefevere krijgt complimenten: “Stybie is echt goed”
Fans van de Clásico op hun wenken bediend: Barça en Real in iets meer dan een maand 3 keer (!) tegenover elkaar
Remco Evenepoel trekt met overwegend positieve balans terug naar België: “Het is nog drie maanden tot de Giro, ik zit op schema”