© MARC HERREMANS - MEDIAHUIS
Vanaf 2 augustus vangen werken aan voor aanleg nieuwe verkaveling in Mikhoeve
In Mikhoeve in Herenthout vangen vanaf dinsdag 2 augustus de werken aan voor een nieuwe verkaveling. Vooraleer de effectieve bouwwerken starten, moet de aansluiting op de bestaande riolering gebeuren op de rijbaan van Mikhoeve zelf.
Om deze werken uit te kunnen voeren, wordt de rijbaan volledig onderbroken voor alle verkeer, met uitzondering van voetgangers en fietsers. De werken duren van 2 augustus tot en met 19 augustus.
De straat zal afgesloten worden, uitgezonderd voor plaatselijk verkeer. Ter hoogte van nummer 14 zal de doorgang volledig afgesloten worden. Bewoners van de huisnummers 2 tot en met 12 kunnen hun woning bereiken via de Bouwelse Steenweg. Alle andere bewoners van de straat kunnen dat via de Ristenstraat.(mph)
Hoofdpunten
Manchester City en geblesseerde Kevin De Bruyne winnen de Champions League, Romelu Lukaku liet dé kans liggen voor Inter
COMMENTAAR. “Het zit de Belgen niet mee in Europese finales, en dat is heel jammer”
VIDEO. Lukaku liet dé kans op 1-1 liggen, nadat hij ook al ongelukkig een kans van een ploegmaat had afgeblokt
Paul Gheysens reageert op het interview van Tania Mintjens: “Goed dat we nu haar standpunt kennen”