Oostenrijkse vrouw (68) overleden na aanval door haai in Egypte
In de buurt van de Egyptische badplaats Hurghada is een Oostenrijkse vrouw gestorven na een aanval van een haai. De 68-jarige was aan het zwemmen toen ze werd aangevallen. Ze raakte in shock, en stierf in het ziekenhuis.
De vrouw zou bij de aanval een arm en een been hebben verloren. Ze zou getrouwd zijn geweest met een Egyptenaar en in Hurghada aan de Rode Zee hebben gewoond.
Toeristen konden de tragische gebeurtenis vanaf het strand en vanaf een steiger volgen. Op een video van het incident is te zien hoe de vrouw in roodgekleurd water zich in veiligheid probeert te brengen. Ondertussen proberen mannen op de steiger haar met een touw uit het water te trekken.
De Rode Zee is een populaire bestemming voor onder anderen snorkelaars en duikers. Dodelijke aanvallen van haaien komen zelden voor. In 2018 stierf een toerist uit Tsjechië, net als een Duitser in 2015 en een gepensioneerde Duitse in 2010.
Hoofdpunten
Antivaxers, gele hesjes, preppers, extreemlinks én extreemrechts: dit weekend komen ze samen op straat
Misnoegd China dreigt met “passend antwoord” nadat VS ‘spionageballon’ uit lucht hebben geschoten
CD&V blijft sterk in provincie Antwerpen, maar zes afdelingen van de 69 kiezen voor andere naam
Wij keken naar ‘The Greatest Dancer’: het grootste voordeel van Niels Destadsbader in de jury is de ontdekking van Aster Nzeyimana als host van een grote tv-show
MEER OVER
COMMENTAAR. “Beerschot moet de rug rechten tegen RWDM”
Andreas Wieland en zijn spelers hebben dit kalenderjaar nog niet al te veel kunnen juichen. Na de …
Franse premier nu toch bereid om toegevingen te doen rond pensioenhervorming na grote manifestaties
De Franse premier Elisabeth Borne heeft zaterdagavond aangekondigd dat mensen die tussen hun 20 …
Spraakwater brengt muzikant en cabaretier Wim Claeys naar Berendrechtse bibliotheek
Spraakwater nodigt sprekers uit naar de bibliotheek aan de Tongerlostraat 2. Dat kunnen …
Misnoegd China dreigt met “passend antwoord” nadat VS ‘spionageballon’ uit lucht hebben geschoten
Het Amerikaanse leger heeft de Chinese witte ballon die al dagen in het luchtruim boven de VS …