
Drama voor Stefan Bissegger: schaduwfavoriet schuift meteen twee keer onderuit op nat wegdek in openingstijdrit Tour
Regen in Kopenhagen tijdens de openingstijdrit van de Tour de France, dat moest en zou voor problemen zorgen. De eerste die moeite had met het natte wegdek was Stefan Bissegger. De 23-jarige Zwitser schoof eerst weg en kwam nadien twee keer ten val in een bocht. En dat in een tijdrit van iets meer dan 13 kilometer.
LIVE. Volg de openingstijdrit in de Tour de France hier op de voet!
Bissegger kwam met veel ambitie aan de start van deze tijdrit, maar mocht zijn ambities al snel opbergen. Na zijn slippertje en twee valpartijen durfde hij - begrijpelijk - niet meer voluit te rijden.
De beelden:
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
MEER OVER Tour de France
De Tour de France uitrijden? Dat levert Florian Vermeersch een eigen hamburger op: “Die samoeraisaus is wel pikant”
‘Super Fille’ Annemiek van Vleuten geeft Tour Femmes de winnaar die ze verdient: “En nu pizza en ijs en niks doen”
COMMENTAAR. “De verwachtingen werden meer dan ingelost: het was eindelijk hun Tour (en nu is het aan de sponsors)”
Lotte Kopecky laat na Tour zonder ritzege bloed onderzoeken vooraleer naar EK te trekken
Annemiek van Vleuten trots op eindzege in allereerste Tour de France Femmes: “Ik hoop dat dit een grote start is voor meer”
Meer sportnieuws
LIVE. Beerschot leidt, maar moet met tien verder na rood voor Van den Bergh
Een flink vernieuwd Beerschot begint vandaag aan het nieuwe seizoen. Om 16u krijgt het SK Beveren …
LIVE. Westerlo weer veiliger op voorsprong na eigen doelpunt van de Rouches: 3-1
Westerlo begon in het Kuipje met een zege aan het seizoen, maar op verplaatsing werd er twee keer …
Dries Van Gestel trekt in uitstekende vorm naar EK: “Trots dat ik de Belgische kleuren mag verdedigen”
Met Tim Merlier beschikt de Belgische ploeg zondag over een van de favorieten op het EK in …
Antwerp haalt Beveren-verdediger Michael Davis (voor de beloften)
Antwerp legt Michael Davis (20) vast op huurbasis. De verdediger komt over van Beveren en sluit …
Keepersknoop bij Rupel Boom nog niet doorgehakt, Juliaan Laverge: “Ik ga ervan uit dat ik nummer één blijf”
Eerstenationaler Rupel Boom begint zondag aan zijn bekeravontuur met een lastige verplaatsing …
Broers Fré en Sam Van Aerschot spelen bij Heist voor het eerst samen in dezelfde ploeg: “Hoe sterk onze band is? We hebben drie jaar lang bij mekaar gewoond”
Eerstenationaler KSK Heist begint zondag aan zijn bekercampagne met een thuismatch tegen de …
LIVE. Kan KV Mechelen op hetzelfde elan doorgaan op het veld van Cercle Brugge?
Op speeldag 3 pakte KV Mechelen tegen Union zijn eerste volle buit van het seizoen. Een …
Bewogen debuut van tien minuten voor Amadou Onana bij Everton: balverlies leidt tot tegengoal, meteen daarna forceert hij zelf doelpunt
Everton heeft zaterdagmiddag op de tweede speeldag van de Premier League verloren op het veld van …
Julie Van de Velde knap derde in koninginnenrit Ronde van Scandinavië, Cecilie Uttrup Ludwig slaat dubbelslag
Cecilie Uttrup Ludwig (FDJ-Suez-Futuroscope) heeft zaterdag na een beklimming van elf kilometer …
Stoffel Vandoorne nog geen Formule E-kampioen, laatste race beslist titelstrijd met Mitch Evans
De Nieuw-Zeelander Mitch Evans heeft de eerste van twee races van de Formule E-seizoensfinale in …