Aanwinst Rocha vond vlotjes de weg naar doel in Putte. — © GOYVAERTS/GMAX AGENCY
Lierse wint met dubbele cijfers, aanwinsten Rocha en Tarfi scoren meteen
Lierse won met ruime cijfers zijn tweede oefenmatch van het seizoen op bezoek bij provincialer FC Putte: 0-11. Na de pauze maakten de nieuwkomers Leo Rocha en Mehdi Tarfi hun opwachting. Beide aanwinsten kwamen ook meteen tot scoren.
Lierse had Daan Vekemans nog in de ziekenboeg zitten. Hij sluit pas midden juli opnieuw aan. Ook Pieter De Schrijver (lies) kreeg veiligheidshalve rust. Tester Matisse Thuys kreeg de tweede helft een nieuwe kans om zijn kunnen te tonen. Ook de recente aanwinsten Leo Rocha en Mehdi Tarfi verschenen dan op het appel.
De bezoekers domineerden de ganse eerste helft en liepen vlot uit via een knal van Stallone Limbombe, een rake strafschop van Van Acker, een kopbalgoal van Pupe en een inlegger van De Schryver. Na de pauze had Rocha amper vier minuten nodig om zijn rekening te openen bij Lierse. Die andere nieuwkomer Tarfi dikte nog voor het uur verder aan. Via drie treffers van de jonge Smets en een doelpunt van Schouterden liepen de Lierenaars naar dubbele cijfers. De 500 toeschouwers zagen Rocha nog de 0-11-eindcijfers vastleggen.
Lierse oefent komende zaterdag een derde keer dit seizoen. De Pallieters trekken dan naar Tienen, waar de partij om 11 uur op gang wordt gefloten.
LIERSE: (eerste helft) Van Lommel, Libert, Somers, Pupe, Laes, Van Acker, Teunen, Stallone Limbombe, De Schryver, Maxime Limbombe, Naessens.
(tweede helft) Van Lommel, Maxime Limbombe, Gillekens, Somers, Poelmans, Thuys, De Bie, Smets, Tarfi, Schouterden, Rocha.
DOELPUNTEN: 11’ Stallone Limbombe 0-1, 20’ Van Acker (strafschop) 0-2, 27’ Pupe 0-3, 33’ De Schryver 0-4, 49. Rocha 0-5, 57’ Tarfi 0-6, 68’ Smets 0-7, 75’ Schouterden 0-8, 79’ Smets 0-9, 80’ Smets 0-10, 83’ Rocha 0-11.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
MEER OVER Challenger Pro League
OVERZICHT. 68 miljoen euro verlies voor Antwerpse clubs: Antwerp slechtste leerling van de klas, Lierse de ‘braafste’
COMMENTAAR. “De jaarrekeningen bewijzen: niet elke buitenlandse investeerder is de reddende engel die onze voetbalclubs zo graag willen”
Scheidsrechter Viki De Cremer (29) staat voor vuurdoop in profvoetbal: “Hier werk ik al jaren keihard voor”
FCV Dender zet Regi Van Acker en assistent aan de deur: “Een eenzijdige beslissing van het bestuur”
Meer sportnieuws
Het moest er eens van komen: Will Still verliest na 15 (!) ongeslagen wedstrijden eerste keer met Reims
In de beker van Frankrijk is het Reims van trainer Will Still woensdag met 3-1 onderuit gegaan …
Nieuwbakken bondscoach Domenico Tedesco over een blije Kevin De Bruyne, het talent in de Jupiler Pro League en de generatiewissel: “Ik ga niet experimenteren”
De Rode Duivels hebben met Domenico Tedesco (37) nu ook officieel een nieuwe …
OVERZICHT. 68 miljoen euro verlies voor Antwerpse clubs: Antwerp slechtste leerling van de klas, Lierse de ‘braafste’
Met het oog op de licenties voor het profvoetbal volgend seizoen publiceerden de Belgische clubs …
Antwerp legt jonge revelatie Arthur Vermeeren vast tot 2026
Het zat eraan te komen en woensdag werd het officieel. Arthur Vermeeren, de 18-jarige revelatie …
Wout van Aert en vrouw Sarah De Bie verwachten tweede kindje
Heuglijk nieuws ten huize Van Aert. Sarah De Bie is opnieuw zwanger en verwacht samen met …
Volgens de VRT heeft Catherine Van Eylen niets misdaan, ondanks facturen aan Anderlecht
Er is commotie rond VRT-sportanker Catherine Van Eylen omdat ze medebestuurder is van een …
Ook Mathieu van der Poel is maar eens mens, zo blijkt: “Dat mensen altijd wat van hem vinden, daar is hij gevoelig voor”
Mathieu van der Poel trok na zijn wereldtitel een paar dagen op vakantie, …
COMMENTAAR. “De jaarrekeningen bewijzen: niet elke buitenlandse investeerder is de reddende engel die onze voetbalclubs zo graag willen”
Het is een evenwicht dat zo moeilijk wordt gevonden: sportief succes najagen en gezond blijven. …
Hoopgevende start! Belgische teamsprintsters worden met twee Belgische records zesde op EK baanwielrennen
Het Belgisch trio Elke Vanhoof-Valerie Jenaer-Nicky Degrendele werd op het EK baanwielrennen in …
Wordt Thibaut Courtois Doelman van het Jaar voor de FIFA? Hij is alvast bij de drie genomineerden
Thibaut Courtois (30) behoort tot de drie kanshebbers op de trofee van Doelman van het Jaar op de …