De brandweer rukte onder meer uit naar de Schransstraat in Hallaar. — © Kristof Van Rompaey
Regen treft vooral oosten van regio: rijbanen onder water en wateroverlast in woningen
De hevige regen van zondag heeft op enkele plaatsen in het arrondissement Mechelen voor wateroverlast gezorgd. Vooral de oostkant van de streek had af te rekenen met veel regen.
In Hallaar (Heist-op-den-Berg) was er wateroverlast in het centrum. Onder meer in de L. Carréstraat en Schransstraat was dat het geval. Ook op de Herentalsesteenweg en Goorlei kwam de rijbaan onder water te staan. Op de Broechemsesteenweg in Nijlen stond de rijbaan ook blank.
Op enkele plaatsen was er wateroverlast in woningen. Dat was onder meer het geval op de Itegembaan in Belaar en in een woning op de Bist en Baron Carolylaan in Lier. In Duffel moest de brandweer hulp gaan bieden voor wateroverlast in een garage in de Guido Gezellelaan. (tdk, kvro)
Hoofdpunten
Jonge vrouw die dood werd gevonden in haar woning in Sint-Niklaas blijkt vermoord: twee verdachten opgepakt
Reuzegommers veroordeeld tot werkstraf: wat voor werk moeten ze gaan doen en mogen ze zelf kiezen?
Fietsster (62) overleden na ongeval met tractor in Hoogstraten
RECENSIE. Elton John in het Sportpaleis: het afscheid werd een magistrale verrijzenis