© REUTERS
Turkse premier Erdogan zal niet toegeven aan toetreding Zweden en Finlans tot NAVO: “Hoe kunnen we hen vertrouwen?”
De Turkse president Recep Tayyip Erdogan heeft maandagavond gezegd dat zijn land “niet zal toegeven” omtrent een toetreding van Zweden en Finland tot de NAVO.
“Hoe kunnen we hen vertrouwen?”, vroeg het Turkse staatshoofd zich af. “Zweden is de broedplaats voor terroristische organisaties (...) We zullen niet toegeven aan het NAVO-lidmaatschap van degenen die sancties toepassen tegen Turkije”, zei Erdogan.
Opnieuw verweet hij de twee Noordse landen mildheid te vertonen tegenover de Koerdische rebellen van de Koerdische Arbeidspartij PKK die voor Ankara een terroristische organisatie is.
Hoofdpunten
Wat een demonstratie! Wout van Aert laat ploegmaat Christophe Laporte Gent-Wevelgem winnen na ‘duotijdrit’ van 52 kilometer
LIVE GENT-WEVELGEM. Veel valpartijen bij de vrouwen, Marlen Reusser probeert het solo
Deze ‘zon’dag in één beeld: een hele dag in de regen wachten op de renners… en dan krijg je er nog een gigantische douche bovenop
VIDEO. Florian Vermeersch blijft als bij wonder recht wanneer versnellingen blokkeren in Gent-Wevelgem
MEER OVER
Eerlijke Christophe Laporte maakt jongensdroom waar in Gent-Wevelgem: “Wout was veel sterker dan ik”
En of het goed zit bij Jumbo-Visma. Na een masterclass gaf Wout van Aert Christophe Laporte de …
“Van onze medewerkers blijf je af”: De Lijn veroordeelt agressie met opvallende advertentie
‘En toen werd het opnieuw zwart… voor de ogen van onze medewerker’. Met die opvallende …
LIVE GENT-WEVELGEM. Veel valpartijen bij de vrouwen, Marlen Reusser probeert het solo
Ook de vrouwen staan voor een regenachtige editie van Gent-Wevelgem. Volg de koers hier LIVE!
Kermispret in de regen op Balen Jaarmarkt
Ondanks het mindere weer bracht de kermis van Balen Jaarmarkt weer veel volk op de been. De …