Marc Overmars gaat ruim één miljoen euro per jaar verdienen bij Antwerp

Marc Overmars (48) komt niet enkel voor de mooie ogen van Paul Gheysens bij Antwerp werken. Het stamnummer één doet ook een serieuze financiële inspanning. Volgens betrouwbare Nederlandse bronnen rondom Overmars gaat hij ruim één miljoen euro bruto verdienen op de Bosuil.

Pieter-Jan Calcoen

LEES OOK. De eerste werkdag van Overmars bij Antwerp: praatje met Priske en op de vlucht voor cameraploeg

Gefluisterd wordt dat er geen sportdirecteur in België is die een hoger loon heeft, maar die bedragen zijn niet publiekelijk bekend, dus is het moeilijk vergelijken. Bij Ajax had Overmars volgens de pers een jaarsalaris van ruim 400.000 euro netto. In Amsterdam had hij ook recht op bonussen, wat zijn bankrekening geen slecht deed. Het is niet geweten of er bij Antwerp gelijkaardige extra’s voorzien zijn.

LEES OOK. Antwerp-voorzitter Paul Gheysens geeft Marc Overmars tweede kans na MeToo-schandaal, maar hangt er spijkerharde garanties aan vast

Vastgoed

Jobs in de regio