
Red Flames winnen Pinatar Cup na penaltythriller
De Red Flames hebben de Pinatar Cup, een achtlandentoernooi in het Spaanse San Pedro del Pinatar, op hun naam geschreven. Onze Belgische voetbalvrouwen waren in de finale te sterk voor Rusland. Na 90 minuten stond het nog steeds 0-0 tussen beide landen en dus moest een strafschoppenreeks de beslissing brengen, net als in de halve finale tegen Wales (toen de Flames met 3-1 wonnen).
Veterane Davina Philtjens opende met een misser, waarna de Russinnen een kans op de eindzege kregen. Yana Sheina miste echter de vijfde strafschop en dus was alles te herdoen. Het werd een echte thriller in Spanje, die duurde tot de veertiende elfmeter. Nadat Silke Vanwynsberghe de netten deed trillen, misten de Russinnen. Goed voor een 7-6 overwinning voor de Red Flames.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
De Flames deden voor het eerst mee aan de Pinatar Cup. Die begonnen ze, zonder Tessa Wullaert, met een 4-0 zege tegen Slowakije.




