© BELGA
Lommel SK neemt afscheid van interimcoach Luiz Ferreira
Luiz Felipe Ferreira legt zijn rol als interimcoach bij Lommel SK met onmiddellijke ingang neer. De club en de 56-jarige Braziliaan zijn dat wederzijds overeengekomen, meldt de tweedeklasser.
De club zegt in de komende dagen een vervanger te zullen aankondigen, “die het team tot het einde van het seizoen zal leiden, terwijl de zoektocht naar een permanente hoofdcoach wordt voortgezet”.
Ferreira kwam in oktober vorig jaar toe in Lommel als T2. In het verleden was de Braziliaan actief in onder meer Saoedi-Arabië, Koeweit en China. Voor zijn komst naar Lommel was hij beloftencoach bij het Portugese Vitoria Guimaraes. Half januari nam hij over als interimcoach, na het vertrek van de Nederlander Peter van der Veen.
Met 16 punten laat Lommel na negentien speeldagen alleen nog Virton (14 ptn) achter zich in 1B. Afgelopen zondag werd met 3-0 verloren bij leider Westerlo.
MEER OVER Lommel SK
Lierse klaart de klus op bezoek bij Lommel, felbegeerd ticket voor de Promotion Play-offs is binnen
Belandt Lierse in de hemel of de hel? “Statistisch gaan we in zeven van de negen mogelijke scenario’s door”
Lierse en Lommel strijden tegen mekaar voor ticket Promotion Play-offs: “We verdienen het allebei”
SK Beveren lijdt eerste thuisnederlaag van het seizoen tegen Lommel: “Speelden niet volgens onze identiteit”
MEER OVER VOETBAL
Belgische voetbalclubs leggen zich niet neer bij verbod op gokreclame
Roberto Martinez begint met zege bij Portugal en krijgt ook Cristiano Ronaldo weer aan het scoren (tegen voetbaldwerg)
Engeland deelt meteen tik uit aan Italië in EK-kwalificaties, Harry Kane wordt topschutter aller tijden van zijn land
Schokgolf bij Bayern München? “Coach Nagelsmann ontslagen, Tuchel staat klaar om hem op te volgen”
Bondscoach Domenico Tedesco is ambitieus voor eerste interland met Rode Duivels: “Ik vraag begrip, maar geen geduld”