
Het liep afgelopen zaterdag grondig mis in het vaccinatiecentrum van Sint-Niklaas. — © bfs
Dronken man slaat medewerker vaccinatiecentrum in het gezicht
In het vaccinatiecentrum ’t Bau-Huis in Sint-Niklaas heeft een dronken man zaterdagmiddag een verpleegkundige een slag in het gezicht gegeven. De man wordt nu opgespoord.
Het incident deed zich voor rond 15.30 uur. Een dronken bezoeker haalde plots uit naar een vrijwilliger en sloeg deze in het gezicht. Ondanks de agressie kreeg de man toch nog een prik. Intussen werd wel de politie gealarmeerd. Die konden de dader echter niet meer aantreffen. Hij had niet het kwartier wachttijd gerespecteerd na zijn prik en had het hazenpad gekozen. Er werd proces-verbaal opgesteld voor slagen en verwondingen en de man wordt nu opgespoord aan de hand van zijn vaccinatiegegevens.
MEER OVER
Oost-Vlaams gerecht wil jonge criminelen anders opvolgen met eigen ‘jeugdkamer’: “Erkennen dat celstraf niet altijd werkt”
Provincie zet groepsbezoeken in het Waasland in de kijker
Vrijwilligers organiseren gezinsfietszoektocht langs autoluwe paadjes
Burgemeester Luc De Ryck (72) neemt na 30 jaar afscheid van zijn sjerp: “Het klopt dat ik een slechte delegeerder ben, maar het resultaat was er wel”
Kitty Schelfhout (Open VLD) verlaat gemeenteraad door ziekte