© BELGA
Yordi Corsus soleert op BK naar zege bij de junioren
Yordi Corsus is de nieuwe Belgische kampioen bij de junioren. De 17-jarige renner soleerde naar de zege voor Europees kampioen Aaron Dockx. Ferre Urkens won de sprint om het brons van Viktor Vandenberghe.
Kenay De Moyer was het snelste weg op de militaire basis van Lombardsijde, maar lang zou hij niet kop rijden. Yordi Corsus nam over en aarzelde niet. Al vroeg sloeg hij een gaatje na de passage door de duinen en de renner uit Heist-op-den-Berg verzwakte niet.
Europees kampioen Aaron Dockx probeerde wel, maar hoe hard hij ook reed, hij slaagde er niet in om dichterbij te komen. Een paar foutjes onderweg kostten hem ook wat tijd, al wist hij zich finaal wel los te rukken van zijn rivalen. Om Corsus bij te benen kwam hij te laat, die soleerde naar de zege, het zilver was voor Dockx. De sprint om de derde plek kwam op naam van Ferre Urkens.
© BELGA
Hoofdpunten
ANTWERPEN LIVE. Volg al het nieuws uit Antwerpen hier op de voet
VIDEO. De goal van de titel: bekijk hier Toby Alderweireld zijn wereldgoal voor kampioen Antwerp
Paul Gheysens: “Toen ik Toby naar voor zag lopen, wist ik dat er een plan achter zat”
Zo beleefden BV’s historische avond voor Antwerp: Tom Lenaerts in tranen, Bart De Wever: “Dit vond ik iets te spannend”
MEER OVER Veldrijden
Geen veldrijden in september, Beringen opent seizoen op 8 oktober
Definitief! Poldercross in Kruibeke en Rapencross in Lokeren gaan dit jaar niet door
Julie Brouwers trekt naar Circus-Re-Uz-Technord: “Ik kijk uit naar begeleiding van Bart en Geert Wellens”
Veldrijder Toon Aerts komt met goed nieuws: “Je moet blijven vechten”