
© Waasland-Beveren
Waasland-Beveren huurt Aliou Baldé van Feyenoord, Montes keert terug naar Crystal Palace
Jordi Condom laat er geen gras over groeien. Twee dagen nadat de Spanjaard werd voorgesteld als de nieuwe sportief directeur is de eerste transfer een feit. Waasland-Beveren huurt Aliou Baldé (19) tot het einde van het seizoen van het Nederlandse Feyenoord.
De Senegalese winger maakte precies een jaar geleden de overstap van het Senegalese Diambars FC naar Nederland. Dit seizoen kwam hij vooral in actie bij de beloften.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Het avontuur van Jacob Montes (23) bij Waasland-Beveren zit er al na een half jaartje op. De Amerikaan keert vervroegd terug naar moederclub Crystal Palace. Montes streek afgelopen zomer neer in het Waasland. Na een testperiode werd hij voor één jaartje gehuurd. De aanvallende middenvelder kwam in negen matchen slechts 104 minuten in actie. Daarbij was hij goed voor één doelpunt. Eerder deze week verliet ook Alessandro Albanese al Waasland-Beveren.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Op 5 januari benoemde de club Jordi Condom, voormalig coach van Seraing, tot nieuwe sportief directeur.
LEES OOK. Jordi Condom is nieuwe sportief directeur bij Waasland-Beveren

MEER OVER VOETBAL
DAMEN. “En toen kwam de angst het stadion binnen. Afschuwelijk”
Mark van Bommel staat te popelen bij Antwerp: “Samen met supporters een orkaan door de Bosuil jagen”
Ilias Sebaoui (Beerschot) legt selectie Belgische U21 naast zich neer en kiest voor beloften van Marokko
Hij is niet vies van een clash en dat vindt Gheysens net een goede eigenschap: waarom Antwerp Mark van Bommel binnenhaalde
Antwerp heeft officieel een nieuwe trainer: Mark van Bommel tekent contract van twee jaar
MEER OVER Waasland-Beveren
Walter uit Zwijndrecht zorgt dag in dag uit voor zijn moeder Andrea: “Ik zou geen minuut gerust zijn als ze in een rusthuis zat”
Burgerbeweging Tegengas houdt halt in Doel: “Die kerncentrale is een tikkende tijdbom”
Elien werkt als verpleegkundige op corona-afdeling en wordt nu in de bloemetjes gezet: “Niet alleen mijn verdienste, maar van het hele team”
Provincie neemt extra veiligheidsmaatregelen op recreatiedomeinen in het Waasland: “Geen herrie op De Ster en Nieuwdonk”
Boegbeeld van holebivereniging Wim (40) in zijn tuin uitgescholden en met de dood bedreigd: “Ik moest me in mijn eigen huis opsluiten, dit gaat te ver”