Adele heeft een bod gedaan op het landgoed van Sylvester Stallone. — © Simon Emmett
Adele aast op huis Sylvester Stallone, maar biedt wel ‘maar’ helft van de vraagprijs
Adele (33) is op zoek naar een nieuw optrekje en heeft haar zinnen gezet op het landgoed van Sylvester Stallone (75) in Beverly Hills, Californië. Volgens Amerikaanse media telde de zangeres een bod van 58 miljoen dollar neer.
De villa staat in Beverly Park, een afgesloten wijk waar enkel bewoners zijn toegelaten. Stallone heeft er bekend gezelschap. Dwayne ‘The Rock’ Johnson, Justin Bieber, Eddie Murphy en Denzel Washington zijn nog maar een aantal van zijn buren.
De actieheld zette het domein vorig jaar te koop voor 110 miljoen dollar. Een pak duurder dan het – toch ook al flinke – bod van Adele, maar kenners gaven vanaf het begin al aan dat die eerste vraagprijs de gangbare bedragen overschreed.
Hoofdpunten
Titelstrijd ligt helemaal open: wie is wanneer kampioen volgende week?
Racing Genk is helemaal terug in titelrace na zege in Brugge: rechtstreeks titelduel tegen Antwerp volgende week
COMMENTAAR. “Antwerp kroop na rust zo ver achteruit dat het Union zelf langszij bracht”
ANALYSE GOOTS. “Ik geef het helemaal niet op, maar de titelkansen zijn wel geslonken”
MEER OVER
Brandweer op zoek naar vermisten nadat toeristenboot zinkt op Lago Maggiore in Italië
Een toeristenboot met meer dan twintig mensen aan boord is zondag op het Lago Maggiore in …
Uitslaande dakbrand aan Arthur Goemaerelei snel onder controle
De Antwerpse brandweer is zondagavond moeten uitrukken naar de Arthur Goemaerelei voor een …
Wereldleiders feliciteren Erdogan met herverkiezingen: “Logisch resultaat”
Verschillende wereldleiders hebben in de loop van de avond hun felicitaties aangeboden aan de …
Erdogan officieel uitgeroepen tot winnaar Turkse verkiezingen: “Onze natie heeft ons de verantwoordelijkheid toevertrouwd”
In Turkije zijn de stembureaus zondag omstreeks 16 uur onze tijd gesloten. De Turkse zetelende …