
© BELGA
Beerschot oefent zaterdag tegen St Pauli
Zaterdagochtend speelt Beerschot op oefenstage in Spanje nog een tweede vriendschappelijke wedstrijd. Na de 2-1 nederlaag tegen FC Heidenheim krijgt het opnieuw een Duitse tweedeklasser voorgeschoteld: St. Pauli, de leider in de 2. Bundesliga.
Koen Frans
St. Pauli had dit weekend aanvankelijk een oefenwedstrijd tegen KRC Genk gepland, maar de Limburgers hebben hun winterstage last minute geannuleerd omwille van de stijgende coronacijfers. De wedstrijd tussen St. Pauli en Beerschot gaat zaterdag om 10u30 door op het stagecomplex van de Duitsers in Benidorm. Zondag keert de selectie van Beerschot huiswaarts.
MEER OVER K. Beerschot V.A.
Beerschot blijft tegen sterk KSK Heist steken op gelijkspel: 1-1
Beerschot heeft geslaagde zomerstage achter de rug: “Onze band is hier in Nederland nog sterker geworden”
LIVE BEERSCHOT. Volg de stage in Garderen hier op de voet
Beerschot sluit zomerstage af met late zege tegen Sparta Rotterdam
Het onwaarschijnlijke parcours van Andi Koshi: Antwerps supertalent wil zijn carrière eindelijk écht lanceren bij Beerschot









