© Dick Demey
Wachttijd callcenter Vaccinatiecentrum Pallieterland loopt op
Voor de boostervaccinaties werd er in alle Vlaamse vaccinatiecentra plots omgeschakeld van Pfizer naar Moderna. De vele vragen hieromtrent overbelasten het callcenter van Vaccinatiecentrum Pallieterland.
“Heel wat inwoners uit Lier, Berlaar, Duffel, Nijlen en Ranst kregen dus een uitnodiging voor Pfizer als boostervaccin. Maar bij het online boeken van een afspraak kregen zij geen mogelijke tijdslotjes Pfizer te zien. Ze konden dus online geen afspraak boeken. Vanaf uiterlijk vrijdag 17 december zullen ook deze mensen hun afspraak voor een boostervaccinatie met Moderna kunnen boeken. Je kan je met dezelfde uitnodiging aanmelden en een afspraak boeken”, zegt de Lierse burgemeester Frank Boogaerts (N-VA).
Ervaar je toch problemen bij het boeken van je afspraak? Heb je vragen over je afspraak? Dan kan je Vaccinatiecentrum Pallieterland contacteren via vaccinatiecentrum@lier.be of 03.8000.410. “Maar door de vele vragen over de omschakeling van Pfizer naar Moderna voor de boostervaccinaties ontvangen we deze week uitzonderlijk veel oproepen waardoor de wachttijd kan oplopen. We begrijpen dat dit extra geduld vergt, maar hopen hierbij op begrip”, aldus de burgemeester. (cvr)
Hoofdpunten
Louis Lambert (91) is de enige nog levende oud-speler die in 1957 kampioen werd met Antwerp: “Ik hoop dat ze zondag de titel pakken, dan kan ik naar het feestje”
LIVE. Tourist LeMC gaat het publiek in de Bosuil opwarmen, nog 6 uur tot de match van het jaar
Van “dan maar op een bankje op de Bosuil” tot “vroeger terug van vrijgezellen”: Antwerp-fans doen álles om titelmatch te beleven
De ‘Antwerp marginaleuh’ tegen de bourgeois-indianen van Union: een gekleurde handleiding voor de neutrale voetbalfan over hét titelduel