
Onder meer deze kaketoe was zwaar verwaarloosd en werd naar het asiel gebracht voor verzorging en opvang. — © Politie Antwerpen
Politie treft verwaarloosde dieren aan bij dame die met spoed naar ziekenhuis moet
De Antwerpse politie heeft afgelopen weekend verschillende verwaarloosde dieren aangetroffen bij een controle in een woning in Hoboken. De 83-jarige bewoonster lag op de grond en werd met spoed overgebracht naar het ziekenhuis.
Enkele buurtbewoners van de Antwerpsesteenweg hadden de politie verwittigd omdat ze de 83-jarige dame al een tijdje niet meer hadden gezien. “Een interventiepatrouille controleerde de woning en trof de bewoonster aan op de grond. Ze werd met spoed overgebracht naar het ziekenhuis”, vertelt woordvoerder Willem Migom van de Antwerpse politie.
Het wijkteam van Hoboken trof in de rommelige en vuile woning verschillende dieren aan. “Het ging om een hond, drie katten, een cavia en een kaketoe. De dieren waren zwaar verwaarloosd”, aldus Migom. De politie besloot de dieren over te brengen naar het dierenasiel voor opvang en verzorging.
jtp
CITTA
Nutteloze borden van A : "Maak ruimte voor fietsen"
Semi-professioneel onnozelaar Kamiel De Bruyne (30) plaatst wekelijks een nieuw Nutteloos Bordje …
Miss Angel op Antwerp Pride of openluchtfilms aan de Schelde? Onze 10 niet te missen toptips voor komende week
Ontdek de allerbeste evenementen, tentoonstellingen en activiteiten in je buurt. Gratis en …
Nutteloze borden van A : "Kaboutervakbond"
Semi-professioneel onnozelaar Kamiel De Bruyne (30) plaatst wekelijks een nieuw Nutteloos Bordje …