© TVL
Jonge vrouwtjeswolf doodgereden in Peer
Deze ochtend is één van de wolven doodgereden op de grens van Peer en Meeuwen. Het Natuurhulpcentrum en Natuur en Bos zijn ter plaatse.
De dode wolf werd aangetroffen naast de N719 op de grens van Meeuwen (Oudsbergen) en Peer. Volgens de eerste vaststellingen gaat het om een jonge vrouwelijke wolf, bevestigt Natuur en Bos.
Het gaat wellicht om een van de vijf welpen van dit jaar, aangezien de jaarlingen allemaal mannetjes zijn. “Zij hebben nog weinig ervaring met verkeersdrukte, dus het is plausibel dat het een van die jongeren is”, zegt Jeroen Denaeghel, woordvoerder van Natuur en Bos.
Er zou zich nog niemand hebben aangemeld om het ongeval aan te geven. Vorig jaar werden ook al twee jonge wolven doodgereden in Oudsbergen en Hechtel-Eksel. Eind vorig jaar werd nog een wolf aangereden op de N76 in Oudsbergen, maar een zoektocht naar de wolf leverde niets op.
LEES OOK: Wolf gefilmd op klaarlichte dag: “Hij stak gewoon over en sprong vlot over de wildrooster”
Hoofdpunten
Steekpartij, bomaanslagen en schietpartij: week vol drugsgeweld in Borgerhout, en steeds duikt de naam van dezelfde familie op
Er zijn meer studenten, en ze blijven langer op kot: waarom de krapte aan kamers in Antwerpen nog niet voorbij is
Beelden opgedoken van incident met 3-jarig kind in show Theo Maassen: “Wat een idee”
Familie doodongerust nadat Davy (34) uit het niets opgepakt wordt in Mexico: “Waren het zelfs echte politieagenten?”
MEER OVER
Noord-Korea lanceert twee raketten, beweert Seoel
Noord-Korea heeft maandag vroeg twee korteafstandsraketten afgevuurd, zo beweert het …
Oekraïense militairen tonen ‘de kunst van camouflage’: hoeveel soldaten kan jij spotten?
Heel wat Oekraïense militairen worden momenteel in het buitenland opgeleid om ingezet te worden …
Man heeft krokodil als huisdier en laat het dier vrij rondlopen in huis: “Ze slaapt zelfs bij mij in bed”
Mensen die op bezoek willen gaan bij Jonathan Araiza mogen niet bang zijn van dieren. Naast twee …
Gentse prof start eerste spoeddienst, ook in Antwerpen, voor wie dringend tandzorg nodig heeft: “Zo iemand kan geen dag wachten”
Een Gentse professor tandheelkunde begint de eerste spoeddienst voor wie dringende tandzorg nodig …