Op bezoek in het kasteel van Axel Vervoordt: “We combineren hier verschillende stijlen”
Antiek- en kunsthandelaars Axel en May Vervoordt hebben het kasteel van ’s-Gravenwezel helemaal naar hun hand gezet. Als één van de weinige kasteeleigenaars vinden ze hun stulpje niét te groot. De meest uiteenlopende stijlen kregen er een plaats, met één gemene deler: de zoektocht naar universele schoonheid. Soms met heel veel spullen, soms met heel weinig.
Hoofdpunten
Jonge vrouw die dood werd gevonden in haar woning in Sint-Niklaas blijkt vermoord: twee verdachten opgepakt
Reuzegommers veroordeeld tot werkstraf: wat voor werk moeten ze gaan doen en mogen ze zelf kiezen?
Fietsster (62) overleden na ongeval met tractor in Hoogstraten
RECENSIE. Elton John in het Sportpaleis: het afscheid werd een magistrale verrijzenis
MEER OVER Mijn huis is een kasteel
Binnenkijken bij Kasteel van Villers van kersverse papa Paul Smits (77): “Mijn leven is totaal veranderd sinds ik vader ben”
Geen kasteel is zo tot in de puntjes ingericht als dat van Axel Vervoordt in ’s-Gravenwezel: “Ik kan op reis gaan in mijn eigen huis”
Op bezoek in het kasteel van Axel Vervoordt: “We combineren hier verschillende stijlen”
Binnenkijken in middeleeuws kasteel ’t Hooghuys in Berlaar: “Hier op zolder zou een hond met groene ogen ronddolen”