© BELGA
Alexander Scholz (ex-Standard en Club Brugge) verhuist naar Japan
Alexander Scholz zet zijn carrière voort bij de Japanse eersteklasser Urawa Red Diamonds. De voormalige verdediger van Sporting Lokeren, Standard en Club Brugge verlaat de Deense vicekampioen FC Midtjylland. Midtjylland verloor afgelopen zaterdag ook haar trainer Brian Priske al. De oud-speler van Racing Genk en Club Brugge wordt komend seizoen de nieuwe T1 van Antwerp.
De 28-jarige Scholz was tussen januari 2013 en augustus 2018 5,5 jaar actief in de Jupiler Pro League. Bij Lokeren (2013-2015) en Standard (2015-2018) was hij steeds een belangrijke pion in de defensie. Bij Club Brugge (jan. 2018-aug. 2018) bleef een doorbraak uit. Met Lokeren en Standard won hij elk een keer de beker, met Club werd hij nog landskampioen.
Blauw-zwart liet hem in de zomer van 2018 vertrekken naar Midtjylland, waar hij nog een titel en een beker aan zijn palmares toevoegde.
Urawa Red Diamonds staat momenteel zevende in de Japanse J-League. Het telt evenveel punten als de nummer zes, het Vissel Kobe van Thomas Vermaelen.
Hoofdpunten
ANALYSE GOOTS. “Antwerp miste een type Stengs dat met één balletje tussendoor de topper kon openbreken”
Weinig spektakel, geen goals: Antwerp en Club Brugge verdelen de punten na flauwe en nerveuze topper
REACTIES. Janssen met dubbel gevoel: “Thuis wil je altijd winnen”
ONS OORDEEL. Vermeeren maakt opnieuw indruk op Antwerps middenveld, povere invalbeurt van Kerk
MEER OVER Buitenlands voetbal
Milan-Belgen zakken nog verder weg: invaller Lukaku en Inter winnen de derby
Analisten begrijpen er niks van, maar Pep Guardiola was héél duidelijk over waarom hij Kevin De Bruyne op de bank zette
Dries Mertens knalt Galatasaray naar winst in Turkse topper
Onze man zag hoe Thorgan Hazard in de voetsporen trad van Nilis, De Bilde en Mertens: “Dit belooft voor de toekomst”