Michelin lekte per ongeluk via hun app de nieuwe sterren — © ONLY FRANCE
Michelin Nederland lekt per ongeluk de nieuwe sterren
De culinaire gids Michelin zou maandag 29 maart de nieuwe sterren voorstellen in Nederland. Maar zaterdag lekten ze die per ongeluk zelf door in hun eigen app al aan te passen welke restaurants een of meerdere nieuwe sterren krijgen.
In de Nederlandse pers geven ze toe dat het een blunder is én dat alles wel degelijk klopt. Wat er uit de culinaire lucht valt? Een nieuwe derde ster zoals we er hier in België een hadden met Zilte, krijgen ze niet. Wel gaan er twee restaurants van één naar twee sterren: Brut 172 in Reijmerstok en Restaurant 212 in Amsterdam.
Acht zaken kregen een eerste ster. Wie er al dan niet één verliest, is nog niet geweten. Dat ze op deze manier de primeur weggeven, is redelijk ongezien.
Normaal gezien is Michelin er als de dood voor dat nieuwe sterren te vroeg uitlekken en houden ze de lippen doorgaans tot het laatste moment stijf.(csn)
Hoofdpunten
Mechelse burgemeester over commotie rond massa boetes: “Aanpassing is te vergelijken met invoering autoluwe binnenstad”
ANTWERPEN LIVE. Volg al het nieuws uit Antwerpen hier op de voet
Rusland is vanaf vandaag voorzitter van de VN-Veiligheidsraad, en dat stuit wereldwijd op onbegrip: “Slechtste 1 aprilgrap ooit”
Daar zijn ze weer! Chef-kok brengt ode aan witte goud en aan aspergeboer Bart: “We maken zijn levenswerk af”
MEER OVER Eten & Drinken
“Net als ik het gesprek wil herstarten, doet hij iets onverwachts”: Rika Ponnet over een magisch moment in haar praktijk
Jani Kazaltzis en vriend ontwikkelden Ioan, skincare voor iedereen: “Het idee ontstond op een Grieks strand bij zonsondergang”
Kijk binnen in een 18de-eeuwse hoeve met unieke aanbouw: “Ik kan niet zeggen dat ik onze walvis heel mooi vind”
ROYALS. Maxima blust brandjes en zo doet koning Charles boodschappen