
Mieke Verlinden (59) werd bijna vier maanden geleden vermoord. — © rr
Meer dan 100 tips, maar nog geen doorbraak in moordzaak juf Mieke
Volgende week zal het vier maanden geleden zijn dat Mieke Verlinden (59) op brutale wijze vermoord werd, thuis in de Herentalse deelgemeente Noorderwijk. Ze werd in een grote plas bloed door haar man aangetroffen toen hij thuiskwam van zijn werk.
LEES OOK: Geen motief, geen dader, wel DNA en schoenafdruk: moord op juf Mieke blijft mysterie
De zorgjuf was zwaar toegetakeld, ze werd vermoord met 101 messteken. Van de dader, die gewoon langs de voordeur was binnengekomen, was geen spoor. Zijn DNA werd er wel aangetroffen, maar dat kon aan niemand gelinkt worden.
Een tijd terug getuigde de man van Mieke: “Het gemis is enorm” — © RTV 26 dec 2020
Er werd een voetafdruk van een orthopedische schoen van het merk Finn Comfort op de plaats delict gevonden. In het VTM-programma Faroek deden de speurders eind december een oproep naar mensen met informatie, of die iets verdacht gezien hadden.
“Er zijn meer dan honderd tips binnengekomen”, zegt Kristof Aerts van parket Antwerpen. “Op basis van de die tips zijn er verschillende mensen verhoord geweest. Maar een doorbraak is er nog niet. Bij de onderzoeksrechter werd ook nog niemand voorgeleid”, klinkt het. “De federale gerechtelijke politie Turnhout blijft het onderzoek verderzetten.” (brip)
MEER OVER Misdaad Kempen
Moord op juf Mieke: politie neemt DNA-stalen af bij meer dan 100 mensen
Vijf maanden nadat Mieke Verlinden (59) uit Noorderwijk (Herentals) werd vermoord in haar woning, …
Zestiger in de val gelokt door kinderpornojager: 2 jaar cel geëist
Het parket eist een celstraf van twee jaar onder voorwaarden voor een 63-jarige man uit …
Bejaarde vrouw raakt lichtgewond bij brutale inbraak in Geel
Dinsdagavond is een 88-jarige vrouw lichtgewond geraakt toen ze in haar woning op de Molseweg in …