© BFM
23-jarige merrie tuimelt in gracht tijdens wandeling in Schilde
Een 23-jarige merrie is woensdagnamiddag in een gracht langs de kant van de weg terechtgekomen in de Raymond Delbekestraat in Schilde. Met de hulp van een dierenarts en de brandweer kon het paard worden gered. Het bleef ongedeerd.
Een groepje ruiters was woensdag op weg toen het paard van de weg afweek en in de gracht tuimelde. Het dier lag op haar rug en raakte niet meer op eigen kracht recht. Het groepje alarmeerde de hulpdiensten en een dierenarts.
De brandweerpost Schilde van de zone Rand kwam ter plaatse en kon het dier met de hulp van de dierenarts weer recht krijgen, door eerst het zadel los te knippen en te verwijderen. Uiteindelijk kon de merrie, die naar de naam Lady luistert, haar weg verderzetten. Ze zou geen kwetsuren overhouden aan haar valpartij.

© BFM

© BFM

© BFM
(dvd)
MEER OVER Video
Bakkerij De Molen stopt ermee: einde van een tijdperk
Bakkerij De Molen in Hoboken stopt ermee. Marc en Myriam, de laatste eigenaars, hielden de zaak …
IJs, speculaas en gebak zónder suiker bij Sano: “En nog lekkerder ook!”
Op de De Keyserlei in het centrum van Antwerpen verkopen ze bij Sano sinds kort de zoetste …
Kantine dicht, toch Sabam betalen: “Voelt heel oneerlijk”
Geen muziek spelen, en toch Sabam moeten betalen. Dat is het lot van talloze sportclubs en …