©  BELGA

Deze mooie namen starten in slotkoers Driedaagse Brugge-De Panne

De laatste koers van 2020 op Belgische bodem kan een bijzonder fraai startveld presenteren. Op Wout van Aert en Julian Alahpilippe na staan zowat alle grote namen van het voorjaar aan de start: Mathieu van der Poel, Yves Lampaert, Mads Pedersen, Jasper Stuyven, John Degenkolb, Alexander Kristoff, Michal Kwiatkowski, Oliver Naesen, Alberto Betiol. Ze worden aangevuld met een resem topsprinters zoals Caleb Ewan, Nacer Bouhanni, Max Walscheid, Tim Merlier en Bryan Coquard.

Maarten Delvaux

Team Jumbo-Visma (Ned):

1. Mike Teunissen (Ned); 2. Amund Gröndahl Jansen (Noo); 3. Pascal Eenkhoorn (Ned); 4. Maarten Wynants; 5. Bert-Jan Lindeman (Ned); 6. Timo Roosen (Ned); 7. Taco van der Hoorn (Ned)

Deceuninck - Quick-Step (Bel):

11. Kasper Asgreen (Den); 12. Yves Lampaert; 13. Florian Sénéchal (Fra); 14. Tim Declercq; 15. Mauri Vansevenant; 16. Dries Devenyns; 17. Bert Van Lerberghe

Astana (Kaz):

21. Danill Fominykh (Kaz); 22. Laurens De Vreese; 23. Artyom Zakharov (Kaz); 24. Yevgeniy Gidich (Kaz); 25. Hugo Houle (Can); 26. Davide Martinelli (Ita)

Bahrain-Mc Laren (Bah):

31. Mark Cavendish (GBr); 32. Sonny Colbrelli (Ita); 33. Marco Haller (Oos); 34. Dylan Teuns; 36. Luka Pibernik (Sln); 37. Chun Kai Feng (Tai)

BORA - hansgrohe (Dui):

41. Oscar Gatto (Ita); 42. Marcus Burghardt (Dui); 43. Jean-Pierre Drucker (Lux); 45. Lukas Pöstlberger (Oos); 46. Daniel Oss (Ita); 47. Juraj Sagan (Slk)

CCC Team (Pol):

51. Matteo Trentin (Ita); 52. Michael Schär (Zwi); 53. Jonas Koch (Dui); 54. Gijs Van Hoecke; 55. Nathan Van Hooydonck; 56. Guillaume Van Keirsbulck; 57. Francisco Ventoso (Spa)

EF Pro Cylcing (VSt):

61. Sep Vanmarcke; 62. Jens Keukeleire; 63. Stefan Bissegger (Zwi); 64. Moreno Hofland (Ned); 65. Tom Scully (NZe); 66. Jonas Rutsch (Dui); 67. Sebastian Langeveld (Ned)

Israel Start-Up Nation (Isr):

72. Norman Vahtra (Est); 73. Guillaume Boivin (Can); 74. Hugo Hofstetter (Fra); 75. Travis Mc Cabe (VSt); 76. Nils Politt (Dui); 77. Tom Van Asbroeck

Movistar (Spa):

81. Juan Diego Alba (Col); 82. Inigo Elosegui (Spa); 84. Johan Jacobs (Zwi); 85. Luis Mas Bonet (Spa); 86. Sebastian Mora Vedri (Spa); 87. Eduard Prades (Spa)

Lotto Soudal (Bel):

91. Caleb Ewan (Aus); 92. John Degenkolb (Dui); 93. Jasper De Buyst; 94. Frederik Frison; 95. Roger Kluge (Dui); 96. Brian van Goethem (Ned); 97. Nikolas Maes

NTT Pro Cycling Team (ZAf):

101. Edvald Boasson Hagen (Noo); 102. Samuele Battistella (Ita); 104. Michael Gogl (Oos); 105. Maximilian Walscheid (Dui); 106. Jay Robert Thomson (ZAf); 107. Rasmus Tiller (Noo)

Trek-Segafredo (VSt):

112. Jasper Stuyven; 113. Edward Theuns; 114. Kiel Reijnen (VSt); 115. Toms Skujins (Let); 116. Charles Quarterman (GBr); 117. Ryan Mullen (Ier)

UAE Team Emirates (VAE):

121. Alexander Kristoff (Noo); 122. Sven Erik Byström (Noo); 123. Marco Marcato (Ita); 124. Vegard Stake Laengen (Noo); 125. Tom Bohli (Zwi)

Groupama-FDJ (Fra):

131. Stefan Küng (Zwi); 133. Kévin Geniets (Lux); 134. Fabian Lienhard (Zwi); 136. Valentin Madouas (Fra); 137. Jake Stewart (GBr)

Ineos-Grenadiers (GBr):

141. Michal Kwiatkowski (Pol); 142. Carlos Rodriguez (Spa); 143. Owain Doull (GBr); 144. Luke Rowe (GBr); 145. Christian Knees (Dui); 146. Christopher Lawless (GBr); 147. Leonardo Basso (Ita)

AG2R-La Mondiale (Fra):

151. Oliver Naesen (Fra); 153. Stijn Vandenbergh; 154. Lawrence Naesen; 155. Julien Duval (Fra); 156. Silvan Dillier (Zwi); 157. Alexis Gougeard (Fra)

Cofidis (Fra):

161. Cyril Lemoine (Fra); 162. Christophe Laporte (Fra); 163. Dimitri Claeys; 164. Julien Vermote; 165. Damien Touze (Fra); 166. Piet Allegaert; 167. Attilio Viviani (Ita)

Circus-Wanty Gobert (Bel):

172. Xandro Meurisse; 173. Alfdan De Decker;175. Andrea Pasqualon (Ita); 176. Boy van Poppel (Ned); 177. Danny van Poppel (Ned)

Sport Vlaanderen-Baloise (Bel):

181. Kenny De Ketele; 182. Robbe Ghys; 183. Lindsay De Vylder; 184. Fabio Van Den Bossche; 185. Amaury Capiot; 186. Sasha Weemaes; 187. Cedric Beullens

Alpecin-Fenix (Bel):

191. Mathieu van der Poel (Ned); 192. Tim Merlier; 193. Alexander Krieger (Dui); 194. Jonas Rickaert; 195. Oscar Riesebeek (Ned); 196. Gianni Vermeersch; 197. Senne Leysen

B&B Hotels-Vital Concept (Fra):

201. Bryan Coquard (Fra); 202. Jens Debusschere; 202. 203. Kris Boeckmans; 204. Bert De Backer; 205. Jérémy Lecrocq (Fra); 206. Luca Mozzato (Ita); 207. Jonas Van Genechten

Total-Direct Energie (Fra):

211. Niccolo Bonifazio (Ita); 212. Romain Cardis (Fra); 213. Florian Maitre (Fra); 214. Adrien Petit (Fra); 215. Geoffrey Soupe (Fra); 216. Anthony Turgis (Fra); 217. Dries Van Gestel

Team Arkéa-Samsic (Fra):

221. Matis Louvel (Fra); 222. Donavan Grondin (Fra); 223. Benjamin Declercq; 224. Christophe Noppe; 226. Connor Swift (GBr); 227. Bram Welten (Ned)

Bingoal-Wallonie Bruxelles (Bel):

231. Jonas Castrique; 232. Arjen Livyns; 233. Aksel Nömmela (Est); 234. Joel Suter (Zwi); 235. Lionel Taminiaux; 236. Luc WIrtgen (Lux); 237. Ludovic Robeet

Riwal Securitas (Den):

241. Piotr Havik (Ned); 242. Lucas Eriksson (Zwe); 243. Sondre Enger (Noo); 244. Arvid de Kleijn (Ned); 245. August Jensen (Noo); 246. Tobias Mörch Kongstad (Den); 247. Elmar Reinders (Ned) .

Meer sportnieuws