© BELGA
Tom Boonen wacht bang af na coronatest: “Ik ben ziek en heb koorts”
Geen Tom Boonen vandaag in Zwevegem voor de start van Tournée Flandrienne. ‘Tornado Tom’ heeft zich ziek gemeld voor het evenement. Hij onderging een coronatest.
“Tom Boonen heeft zich vanmorgen ziek gemeld”, meldt de organisatie. “Ik ben ziek en heb koorts en uit voorzorg is er een coronatest afgenomen, dixit Tom. We wensen Tom van harte beterschap! Johan Vansummeren rijdt mee in zijn plaats, waarvoor dank!”
Dit najaar vindt de eerste editie van Tournée Flandrienne plaats: samen fietsen voor een veiliger verkeer. Mensen kunnen zich inschrijven om voor het goede doel te gaan fietsen met BV’s. Vrijdag was het de beurt aan Boonen en ex-judoka Gella Vandecaveye, met start in Zwevegem.
De ex-wereldkampioen krijgt normaal zaterdag het resultaat van zijn coronatest.
Hoofdpunten
We naderen de play-offs in de Challenger Pro League: hoe zit dat nu weer juist? En wat met volgend seizoen?
Oostendse politie maakt proces verbaal op tegen Anderlecht-speler Benito Raman
Nog een pionnetje minder voor Antwerp: Arbnor Muja is enkele weken buiten strijd
Trainer Mark van Bommel maakt zich geen zorgen over Antwerpse droogte: “Het is een kwestie van tijd”
MEER OVER Wielrennen
Nederlandse wielerbond heeft geen geld voor feest: wereldkampioen Mathieu van der Poel viert dan maar om de hoek in De Vogelenzang
DISCUSSIE. Is Mathieu van der Poel de terechte wereldkampioen?
“I hate it but I love it”: Wout van Aert blikt met prachtig plaatje terug op beklijvend duel met Mathieu van der Poel
Hun cross-seizoen zit erop, maar Van der Poel en Van Aert kijken elkaar binnen een maand alweer in de ogen