©  Photo News

Bekijk hier de officiële deelnemerslijst van de Ronde van Lombardije en zoek zelf uit wie Remco Evenepoel kan kloppen

Morgen staat de Ronde van Lombardije op het programma. Vroeger dan gewoon en met een Belg als topfavoriet: Remco Evenepoel. Bekijk hier de officiële deelnemerslijst voor een wedstrijd over 231 kilometer van Bergamo naar Como:

Trek-Segafredo (VST)

1. Bauke Mollema (Ned); 2. Gianluca Brambilla (Ita); 3. Giuio Ciccone (Ita); 4.Nicola Conci (Ita); 5. Koen De Kort (Ned); 6, Jacopo Mosca (Ita); 7. Vincenzo Nibali (Ita)

AG2R (Fra)

11. Geoffrey Bouchard (Fra); 12. Clement Champoussin (Fra); 13. Axel Domont (Fra); 14. Mathias Frank (Zwi); 15. Ben Gastauer (Lux); 16. Jaakko Hanninen (fi); 17. Larry Warbasse (VSt)

Alpecin-Fenix

21. Mathieu van der Poel (Ned); 22; Floris De Tier; 23. Jimmy Janssens; 24. Kristian Sbaragli (Ita); 25. Petr Vakoc (Tje); 26. Louis Vervaeke; 27. Philipp Walsleben (Dui)

Androni Giocattoli-Sidermec (Ita)

31. Nicola Bagioli (Ita); 32. Alessandro Bisolti (Ita); 33. Luca Chirico (Ita); 34. Miguel Florez Lopez (Col); 35. Davide Gabburo (Ita); 36. Simon Pellaud (Zwi); 37. Simone Ravanelli ((Ita)

Astana (Kaz)

41. Jakob Fuglsang (Den); 42. Alex Aranburu (Spa); 43. Manuele Boaro (Ita-; 44. Davide Martinelli (Ita); 45. Ion Izaguirre (Spa); 46. Alfonso Tejada Canacue (Col); 47. Aleksandr Vlasov (Rus)

Bahrain-McLaren (BHN)

51. Enrico Battaglin (Ita); 52. Grega Bole (Slo); 53. Eros Capecchi (Ita); 54. Scott Davies (GBr); 55. Domen Novak (Slo); 56. Mark Padun (Oek); 57. Hermann Pernsteiner (Oos)

Bardiani-CSF (Ita)

61. Giovanni Carboni (Ita); 62. Luca Covili (Ita); 63. Filippo Fiorelli (Ita); 64. Franceso Romano (Ita); 65. Daniel Savini (Ita); 66. Manuel Senni (Ita); 67. Filippo Zana (Ita)

Bora-hansgrohe (Dui)

71. Rafal Majka (Pol); 72. Cesare Benedetti (Ita); 73. Jempy Drucker (Lux); 74. Patrick Konrad (Oos); 75. Pawel Poljanski (Pol); 76. Maximilian Schachmann (Dui); 77. Ide Schelling (Ned)

CCC Team (VSt)

81. Attila Valter (Hon); 82. Alessandro De Marchi (Ita); 83. Simon Geschke (Dui); 84. Kamil Malecki (Pol); 85. Michal Paluta (Pol); 86. Joey Rosskopf (VSt); 87. Georg Zimmermann (Dui)

Circus-Wanty Gobert (BEL)

91. Jasper De Plus; 92. Theo Delacroix; 93. Tom Devriendt; 94. Christian Odd Eiking (Noo); 96. Andrea Pasqualon (Ita); 97. Simone Petilli (Ita)

Cofidis (Fra)

101. Jesus Herrada (Spa); 102. Fernando Barcelo (Spa); 103. Jesper Hansen (Den); 104. Jose Herrada (Spa); 105. Mathias Le Turnier (Fra); 106. Emmanuel Morin (Fra); 107. Attilio Viviani (Ita)

Deceuninck - Quick-Step (BEL)

111. Remco Evenepoel; 112. José Almeida (Por); 113. Andrea Bagioli (Ita); 114. Mattia Cattaneo (Ita); 115. Dries Devenyns; 116. Mikkel Honoré (Den); 117. Pieter Serry

EF Pro Cycling (VSt)

121. Alberto Bettiol (Ita); 122. Jonathan Caicedo (Ecu); 123. Simon Clarke (Aus); 124. Ruben Guerreiro (Por); 125. Lachlan Morton (Aus); 126. Magnus Cort Nielsen (Den); 127. Michael Woods (VSt).

Gazprom-Rusvelo (Rus)

131. Anton Kuzmin (Kaz); 132. Sergei Chernetskii (Rus); 133. Denis Nekrasov (Rus); 134. Artem Nych (Rus); 135. Ivan Rovny (Rus); 136. Aleksei Rybalkin (Rus); 137. Simone Velasco (Ita)

Groupama-FDJ (Fra)

141. Alexys Brunel (Fra); 142. Kilian Frankiny (Zwi); 143. Rudy Molard (Fra); 144. Anthony Roux (Fra); 145. Romain Seigle (Fra); 146. Benjamin Thomas (Fra); 147. Simon Guglielmi (Fra)

Israel Start Up Nation (Isr)

151. Matteo Badilatti (Zwi); 152. Guillaume Boivin (Can); 153. Alexander Cataford (Can); 154. Omer Goldstein (Isr); 155. Ben Hermans; 156. Daniel Navarro (Spa); 157. James Piccoli (Ita)

Lotto Soudal (BEL)

161. Tim Wellens; 162. Steff Cras; 163. Kobe Goossens; 164. Adam Hansen (Aus); 165. Nikolas Maes; 166. Tomasz Marczynski (Pol); 167. Tosh Van Der Sande

Mitchelton-Scott (Aus)

171. Mikel Nieve (Spa); 172. Michael Albasini (Zwi); 173. Tsgabu Grmay (Eth); 174. Lucas Hamilton (Aus); 175. Cameron Meyer (Aus); 176. Callum Scotson (Aus); 177. Robert Stannard (Aus)

Movistar (Spa)

181. Dario Cataldo (Ita); 182. Diego Alba (Col); 183. Hector Carretero (Spa); 184. Juri Hollmann (Dui); 185. Einer Rubio (Col); 186. Eduardo Sepulveda (Arg); 187. Davide Villella (Ita)

NTT Pro Cycling (ZAf)

191. Stefan De Bod (ZAf); 192. Benjamin Dyball (Aus); 193. Enrico Gasparotto (Zwi); 194. Benjamin King (VSt); 195. Gino Mäder (Zwi); 196. Matteo Sobrero (Ita); 197. Danilo Wyss (Zwi)

Team INEOS (GBr)

201. Richard Carapaz (Ecu); 202. Eddie Dunbar (Ier); 203. Tao Geoghegan Hart (GBr); 204. Gianni Moscon (Ita); 205. Salvatore Puccio (Ita); 206. Ivan Ramiro Sosa (Col); 207. Ben Swift (GBr)

Jumbo-Visma (Ned)

211. George Bennett (NZl); 212. Koen Bouwman (Ned); 213. Chris Harper (Aus); 214. Lennard Hofstede (Ned); 215. Paul Martens (Dui); 216. Jonas Vinnegaard (Den); 217. Antwan Tolhoek (Ned)

Sunweb (Dui)

221. Wilco Kelderman (Ned); 222. Nico Denz (Dui); 223. Chad Haga (VSt); 224. Chris Hamilton (Aus); 225. Jai Hindley (Aus); 226. Martijn Tusveld (Ned); 227. Florian Stork (Dui)

UAE Team Emirates (VAE)

231. Diego Ulissi (Ita); 232. Fabio Aru (Ita); 233. Valerio Conti (Ita); 234. Alessandro Covi (Ita); 235. Brandon McNulty (VSt); 236. Edward Ravasi (Ita); 237. Aleksandr Riabushenko (WiR)

VINI ZABU KTM (Ita)

241. Giovanni Visconti (Ita); 242. Lorenzo Fortunato (Ita); 243. Marco Frapporti (Ita); 244. Andrea Garosio (Ita); 245. James Mitri (NZL); 246. Lorenzo Rota (Ita); 247. Matteo Spreafico (Ita)

(belga)

Meer sportnieuws