© GOYVAERTS/GMAX AGENCY

KBVB heeft voorstel klaar: bekijk hier de voorlopige reeksindelingen in amateurklasse en provinciaal voetbal

Nadat het BAS de klacht van zestien amateurclubs tegen de KBVB en Voetbal Vlaanderen ongegrond verklaard heeft, richt de voetbalbond zijn pijlen voluit op volgend seizoen. De voetbalbond gaf het voorstel vrij voor de reeksen in tweede en derde amateurklasse, en ook de provinciale comités maakten het voorstel tot reeksindelingen voor 2020-2021 bekend. Clubs die niet akkoord zijn of onderling willen wisselen, kunnen dat wel nog laten weten aan de bond.

vml

2de amateurklasse A

RC Gent, Ronse, Menen, Oudenaarde, Westhoek, Mandel United, RC Harelbeke, Ninove, Merelbeke, Sparta Petegem, Zelzate, Lokeren-Temse, Olsa Brakel, Zwevezele, Dikkelvenne en Gullegem.

2de amateurklasse B

Berchem Sport, Cappellen, Lyra-Lierse, Eendracht Aalst, City Pirates, Bocholt, Olympia Wijgmaal, Hoogstraten, Sporting Hasselt, Londerzeel, Diegem, Houtvenne of ASV Geel (is nog afhankelijk van de klacht die Geel heeft lopen bij het BAS), Heur-Tongeren, Spouwen-Mopertingen, Pepingen-Halle en Hades.

3de amateurklasse A

Rhodienne-De Hoek, Wetteren, VW Hamme, Torhout, HO Wolvertem-Merchtem, Svelta Melsele, Jong Lede, Voorde-Appelterre, Bambrugge, Lochristi, Oostkamp, Anzegem, Avanti Stekene, FC Lebbeke, Tempo Overijse en SK Sint-Niklaas.

3de amateurklasse B

RC Mechelen, Diest, KFC Turnhout, Beringen, Zwarte Leeuw, Sint-Lenaarts, Witgoor Dessel, Koersel, Esperanza Pelt, Lille, KVK Wellen, Betekom, De Kempen, Eppegem, Heikant-Berlaar of Houtvenne (is nog afhankelijk van de klacht die ASV Geel heeft lopen bij het BAS) en Eendracht Termien.

PROVINCIAAL VOETBAL ANTWERPEN

1ste provinciale: Berlaar-Heikant of ASV Geel, Zoersel, Oppuurs, Kontich, De Kempen, Berg en Dal, Nijlen, Ternesse, Hoboken, Wezel Sport, Antonia, Rapid Leest, Bevel, Ranst, KBSK Retie en OG Vorselaar.

2de provinciale A: Brasschaat, Zandhoven, TOR Deurne Pirates, GR Katelijne, Sint-Job, Bonheiden, Broechem, ’s Gravenwezel-Schilde, Mariekerke-Branst, VV Duffel, Walem, FC Ekeren, KVC Wilrijk, Mortsel OG, Verbr. Zwijndrecht en Hoboken.

2de provinciale B: Wuustwezel, Lentezon Beerse, Arendonk Sport, Verbroedering Balen, Zwaluwen Olmen, Vlimmeren Sport, Herselt, Merksplas, Kalmthout, Loenhout, Weelde, Zandvliet, Sint-Dimpna, Minderhout, Zwaneven en VC Herentals.

3de provinciale A: Sint Jozef, Halle, Meer, Oost­hoven, Flandria, Excelsior Essen, Kasterlee, Wortel, Gooreind, ­Dosko, De Kempen B, Achterbroek, Beekhoek, Poppel, White Star en Poederlee.

3de provinciale B: Berchem B, TOR Deurne Pirates B, Wijnegem, Lint, Kontich B, Wintam, Berendrecht, Schelle Sport, Excelsior Mariaburg, Lippelo, Aartselaar, Sporting Tisselt, Turk Sport, Oxford Hemiksem, Sporting Burcht en Willebroekse.

3de provinciale C: FC Putte, Bouwel, Blauwvoet ­Oevel, Linda Olen, BO Beerzel, Noordstar, Hooikt, Netezonen, ­Excelsior Vorst, Rauw, Hallaar, ­­VV Laakdal, FC Katelijne, Schriek, ­Wavria en Punt-Larum.

4de provinciale A: Westmalle, Sint-Lenaarts B, Oostmalle, Brecht, Meerle, Maria-ter-Heide, Sint-Job B, Putte SK, Horendonk, Wildert, Nieuwmoer, Heibos, Olympic Essen en Noorse.

4de provinciale B: Tubantia Borgerhout, City Pirates B, SK Schoten, Ternesse B, Wijnegem B, Antonia B, Oelegem, Donk,’s Gravenwezel-Schilde B, Ranst B, Excelsior Mariaburg B, FC Merksem, Alberta Schilde en Antwerpen Noord.

4de provinciale C: Boechoutse VV, Maccabi, Rumst, Reet SK, Hove, Aartselaar B, KVC Wilrijk B, Mortsel OG B, Verbroedering Zwijndrecht B, RVC Hoboken B, Nielse, Los Incas, SC Duffel en Oxaco-Boechout.

4de provinciale D: Muizen, Heffen, Hingene, Elzestraat, FC Katelijne B, Wavria B, SC Mechelen, Heindonk, Rijmenam, Sint-Amands, Blaasveld, Zennester Hombeek, Leest United, Suraye Mechelen en Kalfort Puursica.

4de provinciale E: Ramsel, Heultje, Herenthout, Tongerlo, Hooikt B, Herselt B, Booischot, Emblem, Zammel, Wiekevorst, Grasheide, Peulis, Jong Rita Lyra-Lierse Berlaar, Kessel United en Immer Oost.

4de provinciale F: HIH Turnhout, Grobbendonk, Wezel Sport B, KFC Mol, Wechelderzande, Pulderbos, Olen United, Oud-Turnhout, Alberta, Ezaart, Pulle, SKS Herentals, Sint-Dimpna B, Gierle en Rosselaar-Hulsen.

PROVINCIAAL VOETBAL - BRABANT

1ste provinciale: Borght-Humbeek, Tervuren-Duisburg, Grimbergen, Kampenhout, Hoegaarden-Outgaarden, Bierbeek, Veltem, Melsbroek, Bertem-Leefdaal, Wambeek Ternat, Bodegem Kapelle, Huldenberg, Houtem-Oplinter, Linden, Liedekerke, Aarschot

2de provinciale A: Elewijt, KVC Haacht, Averbode-Okselaar, Herent, Woluwe-Zaventem, Baal, Kessel-Lo, Haasrode, Tielt-Winge, Perk, Nossegem, Rotselaar, Holsbeek, Butsel, Keiberg, Geetbets

2de provinciale B: Kraainem, Machelen, Hoeilaart, Meise, Wemmel, Huizingen, Lennik, Galmaarden, Asse-Zellik, Kester-Gooik, Herne, Leeuwkens Teralfene, Dilbeek, Mazenzele Opwijk, Schepdaal, Leeuw

3de provinciale A: Zichem, Scherpenheuvel, Drieslinter, Rummen, Bekkevoort, Meensel Kiesegem, Glabbeek-Zuurbemde, Kortenaken, Houtem-Oplinter B, Vissenaken, Zoutleeuw, RWL Sport, Waanrode, KDN United, Molenbeek, Binkom

3de provinciale B: Sparta Haacht, Herent B, Tremelo, Boortmeerbeek, LH Keerbergen, Bierbeek, Haasrode B, Wezemaal, Lubbeek, Meerbeek, Langdorp, Tildonk, Rotselaar B, Boutersem, Eizer, Vossem

3de provinciale C: Sterrebeek, Grimbergen B, Delta Londerzeel, Steenokkerzeel, Zemst, Malderen, Sint-Jozef Londerzeel, Kapelle o/d Bos, Melsbroek B, Steenhuffel, Terheide, Ramsdonk, Beigem, Moorsel, Berg-Op, Vilvoorde

3de provinciale D: Lembeek, Zuun, Meise B, Tollembeek, Itterbeek, Oetingen, Eizeringen, Negenmanneke, Relegem, Pepingen-Halle B, Borchtlombeek, Ritterklub Jette, Vlezenbeek, Kobbegem, Beersel Drogenbos, Hekelgem

4de provinciale A: KVK Tienen B, Halle, Hoegaarden-Outgaarden B, Goetsenhoven, Glabbeek-Zuurbemde B, bunsbeek, Meldert, Budingen, Orsmaal, Boutersem B, Heide Linter, Butsel B, Neerwinden, Atlas linter

4de provinciale B: Averbode-okselaar B, Lubbeek B, Tielt-Winge B, Tstelt, Bekkevoort B, Lovenjoel, Korbeek, RWL Sport B, Holsbeek B, Deurne, Linden B, Keiberg B, Aarschot B, Schaffen

4de provinciale C: KVC Haacht B, Wijgmaal B, Begijnendijk, Tremelo B, FC Werchter, Betekom B, Kessel-Lo B, Wezemaal B, Veltem B, Bertem-Leefdaal B, SC Keerbergen, Erps-Kwerps, Kortenberg, Plenke Werchter

4de provinciale D: Tervuren-Duisburg B, Kraainem B, Wezembeek, Machelen B, Hoeilaart B, Kampenhout B, Woluwe-Zaventem B, Haren, Perk B, Nossegem B, Huldenberg B, Moorsel B, Vossem B, INKAD Diegem, FFF Brussels

4de provinciale E: Borght-Lombeek B, Elewijt B, Peutie, Wemmel B, Steenokkerzeel B, Hofstade, Hver, Eppegem B, Asse-Zellik B, tange, Weerde, Beigem B, Ritterklub Jette B, Vilvoorde City, Strombeek

PROVINCIAAL VOETBAL - LIMBURG

1ste provinciale: Achel, Alken, Bilzen-Waltwilder, Bree-Beek, Bregel, Eksel, Juve Hasselt, Torpedo Hasselt, Helson, Herderen-Millen, Herk FC, Herkol, E. Mechelen a/d Maas, Schoonbeek-Beverst, Zepperen-Brustem, Zonhoven United.

2de provinciale A: Anadol, Bolderberg, Grote Heide, Halen, Hamont 99, Hechtel, Heusden-Zolder, Leopoldsburg, Lindelhoeven, Paal-Tervant, Park Houthalen, RC Peer, Reppel, Stal, THES B, Turkse FC.

2de provinciale B: As-Niel Utd., Boorsem, Elen, Gravelo, Gruitrode, ’s Herenelderen, Henis, Hoepertingen, Hoeselt, DH Jeuk, Sp. Kolmont, Landen, Louwel, Meeuwen, Opglabbeek, Vlijtingen.

3de provinciale A: KMR Biesen A, RC Boxberg, FC Diepenbeek, Dilsen-Stokkem, Genk VV, Grimbie69, Heis, Kesselt, Lanaken, E. Mechelen a/d Maas B, Membruggen, Munsterbilzen, Neeroeteren, Sluizen, Umitspor Maasmechelen, Zutendaal.

3de provinciale B: Calcio Genk, Exc. Hamont, Ham Utd. Houthalen VV, Kadijk, Kattenbos, Kaulille, V. Lommel, Lutlommel, SLW Maaseik, Maasland NO, Opitter, Peer SV, Sp. Lille, Turkse Rangers, Wijchmaal.

3de provinciale C: Sp. Aalst, Borgloon, Gestel, Godsheide, Habo Borgloon, Herk Sp., HO Heide, Kortessem, Linkhout, Meldert, Nieuwerkerken, Val. Piringen, Stevoort, Velm, Vechmaal, Vliermaal.

4de provinciale A: KMR Biesen B, Bilzen-Waltwilder B, Eigenbilzen, ’s Herenelderen B, Heur-Tongeren B, Rekem, Riemst, Rutten, Smeermaas, Moelingen, Uikhoven, Veldwezelt, Vroenhoven, Vliermaalroot, Wiemismeer, Zutendaal B.

4de provinciale B: Breugel, Eksel B, Ellikom, Dilsen-Stokkem B, Grote Brogel, Heusden 06, Lanklaar, Leut, Lommel Kolonie, Molenbeersel, Opglabbeek B, Opoeteren, Paal-Tervant B, Waterloos-Voorshoven, Wijshagen, Winterslag.

4de provinciale C: FC Alken B, Amandina, Bokrijk, BS Sport, FC Diepenbeek B, EMBO, Gingelom, Heers, Herk FC B, E. Houthalen, Juve Hasselt B, Loksbergen, Lummen, Termolen, Zelem, HW Zonhoven, Zonhoven Utd. B.

PROVINCIAAL VOETBAL - OOST-VLAANDEREN

1ste provinciale: Dendermonde, Zele, Drongen, Vlaamse Ardennen, Elene-Grotenberge, Kalken, Aalter, Mariakerke, Sleidinge, Latem, Grembergen, Doorslaar, Berlare, Munkzwalm, Jong Zulte, Denderhoutem

2de provinciale A: Meetjesland, Evergem, St. Denijs, Maldegem, Belzele Evergem, Lovendegem, Assenede, Destelbergen, Zomergem, Adegem, Lembeke, Bellem, Kleit, Merendree, St. Laureins, Poesele

2de provinciale B: Sottegem, Geraardsbergen, Denderleeuw, Nokere-Kruishoutem, Borsbeke, Burst, Winnik, Eine, Machelen Leie, Kluisbergen, Meerbeke, Zeveren, Nederhasselt, Gijzel-oosterzele, Edeboys, Houtem

2de provinciale C: Waasmunster, Bazel, Kruibeke, Vrasene, Heikant Zele, Kieldrecht, Kallo, St. Gillis, Sinaai, Zaffelare, Schoonaarde, Beervelde, Baardegem, Opdorp, Haasdonk, Beveren

3de provinciale A: Heusden, Kalken B, Waarschoot, Evergem, Laarne-Kalken, Lochristi B, Hansbeke, Kaprijke-Bentille, Knesselare, St. Kruis-Winkel, Zaffelare B, Wachtebeke, Watervliet, Ursel, Maria-Aalter, Boekhoute

3de provinciale B: Olsene, Zingem, Melle, Gavere-Asper, Windeke, Nokere-Kruishoutem B, Moortsele, Serskamp-Schellebelle, Nazareth-Eke, VC Zwijnaarde, Bottelare, Melsen, Vinkt, Smetlede, HT Zwijnaarde, VSV Gent

3de provinciale C: Sottegem B, FC Kluisbergen, Elene-Grotenberge B, Wortegem, Maarkedal, Oudenhove, Bevere, Horebeke, Bonanza-Zandbergen, Deftinge, Boekel, Everbeek, Volkegem, St. Michelbeke, Velzeke, St. Goriks

3de provinciale D: Haaltert-Kerksem, Erembodegem, Mere, Gijzegem, Hofstade, Buggenhout, Doggen Erembodegem, Okegem, Herdersem, Oudegem, Aaigem, Meldert, Sint-Antelinks, Herzele-Ressegem, Idegem, OB Lebbeke

3de provinciale E: Zele B, Moerbeke, Melsele B, Rupelmonde, Moerzeke, Klinge, St. Gillis-Waas, Sint-Pauwels, Meerdonk, Eksaarde, VK St. Niklaas, Tielrode, Daknam, Gerda St. Niklaas, Hamme-Zogge, Kemzeke

4de provinciale A: Balgerhoeke, Donk, Aalter B, St.Martens Latem B, Vinkt B, Lotenhulle, Oostakker, VSV Gent B, Vinderhoute, Middelburg, FCA Gent, St. Muide Gent, Ooidonck Leerne, Rooigem, 9000 Gent

4de provinciale B: Zingem B, KVC Kluisbergen B, Huise-Ouwegem, Petegem B, Ophasselt B, Nazarethe-Eke B, Eine B, De Pinte, Bevere B, Petegem a Schelde, Kluisbergen Sp. B, Zevergem, Volkegem B, Mater, Jong Zulte B, Ronse

4de provinciale C: Denderleeuw B, Ninove B, Ophasselt, Winnik B, Oudenhove B, Moerbeke-Geraardsbergen, Zegelsem, Strijpen, Opbrakel, Munkzwalm B, Boekel B, Sint-Anntelinks B, St. Michelbeke B, Velzeke B, Neigem, Breivelde-Zottegem

4de provinciale D: Borsbeke B, Serskamp Schellebelle B, Moorsel, Merelbeke, Bottelare B, Massemen, Melle, Wichelen, Vlierzele, Schoonaarde B, Meldert B, Gijzel-Oosterzele B, Houtem B, Nieuwerkerken, Dampoort

4de provinciale E: Heusden B, Waasmunster B, Baasrode, Sombeke, Overmere, Destelbergen B, Verrebroek, Lokeren-Doorslaar B, Hoogeinde, SK St. Niklaas B, Waasmunster, Bosdam Beveren, Haasdonk B, FC St. Niklaas, Kruibeke

PROVINCIAAL VOETBAL - WEST-VLAANDEREN

1ste provinciale: Blankenberge, Lauwe, Meulebeke, Diksmuide, Zedelgem, Racing Waregem, Zonnebeke, Wervik, Oostduinkerke, Lauwe, Rumbeke, Boezinge, Wielsbeke, Oostnieuwkerke, Heestert, Dadizele

2de provinciale A: Veurne, Tielt, Woudsport Houthulst, Jabbeke, Ardooie, Lichtervelde, Beernem, Bredene, Heist, Varsenare, Kortemark, Zwevezele, Loppem, Snaaskerke, Kanegem, Club Roeselare

2de provinciale B: Poperinge, Dottignies, Deerlijk, Geluwe, Avelgem, Vlamertinge, Moorsele, Wevelgem, Zwevegem, Beveren-Leie, Otegem, Staden, Moen, Emelgem-Kachtem, Nieuwkerke, Westrozebeke

3de provinciale A: De Panne, Diksmuide B, Comines-Warneton, Moorslede, Adinkerke, Beselare, Lombardsijde, Merkem, Jonkershove, Kruiseke, Ploegsteert-Bizet, Keiem, Dadizele B, Geluveld, Dikkebus

3de provinciale B: Oudenburg, Koekelare, Eernegem, De Haan, Veldegem, Ruddervoorde, Zandvoorde, St. Kruis, Lissewege, Moerkerke, Aartrijke, Male, Daring Brugge, oostveld Oedelem, Torhout, Handzame

3de provinciale C: Izegem-Ingelmunster B, Marke, Aalbeke, Wevelgem B, Racing Waregem B, Oostrozebeke, Bissegem, KSV Kortrijk, Beveren, Sint-Eloois-Winkel B, Heule, Lendelede, De Ruiter Roeselare, Hooglede, Ingooigem

4de provinciale A: Koekelare B, Houthulst B, Oostduinkerke B, Patronaat Gits, Ichtegem, Kortemark B, Nieuwkapelle, Westende, Spermalie Middelkerke, Zarren, Alveringen, Lo-Reninge, Vleteren, Langemark-Poelkapelle

4de provinciale B: Wenduine, Ruddervoorde B, Steenbrugge, Beernem B, St. Joris, Heist B, Lissewege B, Doomkerke, Groene Leeuwen Ruiselede, Dennenheem Hertsberge, Eendracht Brugge, Zerkegem, Westkapelle, Dudzele

4de provinciale C: Avelgem B, Dentergem, Hulste, Aarsele, Pittem, Desselgem, Stasegem, Bellegem, Anzegem B, Wielsbeke B, Jong Vijve, Kuurne, Jong Helkijn, Ingelmunster B

4de provinciale D: Poperinge B, Vlamertinge B, Moorsele B, Rekkem, Brielen, Ledegem, Boezinge B, Passendale, Reningelst, Houthem, Westouter, Elverdinge, Hollebeke, Voormezele, Zillebeke

Meer sportnieuws