© bfm
Brand beschadigt mesttransportsysteem in kippenstal
In een kippenstal op Lochtenberg is maandagnacht rond 3u door een onbekende oorzaak brand uitgebroken.
ram
Dat gebeurde in het gedeelte van het gebouw waar de mest van de dieren wordt getransporteerd naar de mestopslag. De brandweer kon beletten dat het vuur zich uitbreidde. De kippen bleven ongedeerd. De transportbanden voor de mest raakten beschadigd, maar die konden in de loop van de dag hersteld worden.
Hoofdpunten
Tania Mintjens, grondeigenaar van de Bosuil, spreekt voor het eerst: “Natuurlijk wil ik dat Gheysens zijn stadion kan bouwen, ik ben ook Antwerpfan”
EXCLUSIEF. Dit is het ultieme voorstel van Tania Mintjens aan Paul Gheysens om uit de impasse van de Bosuilgronden te komen
Waarom het stadiondossier muurvast zit: een overzicht van de vete tussen Tania Mintjens en Antwerp-baas Paul Gheysens
Wie is die mysterieuze Tania Mintjens, de vrouw die weigert de heilige grond van de Bosuil te verkopen?