
© BELGAIMAGE
Twee Belgische jongemannen dood teruggevonden in wagen in Stuttgart
Op een parking in de Duitse stad Stuttgart zijn twee jongemannen uit België levenloos aangetroffen in een geparkeerde auto. Dat heeft de Duitse politie dinsdag gemeld. De twee zouden in hun slaap gestorven zijn door het inademen van benzinedampen.
Zondagavond had een getuige de politie gealarmeerd nadat hij twee mensen roerloos had aangetroffen in een geparkeerde auto. De brandweer werd erbij gehaald om de auto te openen. Uit de wagen haalden de hulpverleners de lichamen van twee jonge twintigers uit België.
Volgens het onderzoek van de politie zou er geen kwaad opzet in het spel zijn. De twee jongemannen zouden allicht besloten hebben om de nacht van donderdag op vrijdag door te brengen in de auto. Er zou echter benzine gelekt zijn in de kofferbak. De giftige dampen zouden de twee fataal zijn geworden.
MEER OVER Duitsland
Gewapende man schiet op shishabar in Duitsland: 11 doden, onder wie de dader
Bij twee schietpartijen in shishalounges in het Duitse Hanau zijn woensdagavond negen doden …
Duitse politie vat 77-jarige man die waardevolle helm naar België wilde smokkelen
De Duitse politie heeft in München een bejaarde kunstsmokkelaar op heterdaad betrapt toen hij een …
Eén dode en verschillende gewonden bij brand in verzorgingstehuis in Duitsland
Een persoon is omgekomen bij een brand in een verzorgingstehuis in het westen van Duitsland. Dat …