Van batik tot bohemien: dit droegen de sterren op Coachella

Gigi Hadid en Winnie Harlow. Foto: Instagram

Celebs

Van batik tot bohemien: dit droegen de sterren op Coachella

Print

Waar zie je nog meer sterren dan op eender welke rode loper In Hollywood? Op Coachella natuurlijk! De modellen, acteurs en muziekartiesten van het moment verzamelen zich dan twee weekends lang op de festivalweide in Californië en dat al voor de achttiende keer. Wie wil zien wat de festivaltrends worden voor deze zomer neemt best even een kijkje naar wat de sterren er droegen.

Gigi Hadid ging voor een opvallende broek en een gebatikt topje

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

back! ?????? day one

Een bericht gedeeld door Gigi Hadid (@gigihadid) op

Idris Elba had behalve een koptelefoon niets aan. Maar hij had daarvoor een goede reden, want hij stond als dj op het festival

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You ready @coachella ?????? I am!!!!! Game face ???????????? let’s get it.

Een bericht gedeeld door Idris Elba (@idriselba) op

Kylie Jenner dook op in een matchende gebatikte jeansoutfit

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?????????????

Een bericht gedeeld door Kylie (@kyliejenner) op

Jaden Smith had zijn shortje wel heel hoog opgetrokken

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Jaden Smith (@c.syresmith) op

Sara Sampaio had een strak leren topje aangetrokken

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Day 2!!!! ???? #coachella

Een bericht gedeeld door Sara Sampaio (@sarasampaio) op

Ook de outfit van Emily Ratajkowski liet weinig aan de verbeelding over

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Desert Shrimp

Een bericht gedeeld door Emily Ratajkowski (@emrata) op

Net als die van Liam Payne die zijn T-shirt thuis had gelaten

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????@coachella

Een bericht gedeeld door Liam Payne (@liampayne) op

Vanessa Hudgens ging voor de bohemien-look

Halsey ging net als Gigi Hadid en Kylie Jenner voor een gebatikte outfit

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ok fine I’ll come ?? @donslens

Een bericht gedeeld door halsey (@iamhalsey) op

Winnie Harlow liet zich gaan in een fluogeel ensemble

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

That’s a vibe, It’s a vibe ??????

Een bericht gedeeld door ?Winnie Harlow? (@winnieharlow) op

Alessandra Ambrosio showde haar lijn in een bikini

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coachella field of dreams ... ????????? #bulgariaccessories #ad ?? @ingefonteyne

Een bericht gedeeld door Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) op

Paris Hilton had een lange jurk in snoepjeskleuren aangetrokken

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Adam22 (@adam22) op

 

NIET TE MISSEN