Bekijk hier de officiële deelnemerslijst van de Scheldeprijs

Bekijk hier de officiële deelnemerslijst van de Scheldeprijs

Print

Met start in het Nederlandse Terneuzen en aankomst op de Churchilllaan in Schoten wordt woensdag de 107de Scheldeprijs gereden. Titelverdediger Fabio Jakobsen (Deceuninck - Quick Step) is van de partij. Wie worden zijn belangrijkste tegenstanders? Bekijk hier de officiële deelnemerslijst.

Klik hier voor onze digitale wielergids

Deceuninck - Quick-Step

1. Fabio Jakobsen (Ned); 2. Tim Declercq; 3. Iljo Keisse; 4. Alvaro Hodeg (Col); 5. Davide Martinelli (Ita); 6. Michael Morkov (Den); 7. Florian Sénéchal (Fra)

Lotto Soudal

11. Adam Blythe (GBr); 12. Stan Dewulf; 13. Frederik Frison; 14. Nikolas Maes; 15. Lawrence Naesen; 16. Brian van Goethem (Ned); 17. Enzo Wouters

BORA - hansgrohe

21. Pascal Ackermann (Dui); 22. Maciej Bodnar (Pol); 23. Marcus Burghardt (Dui); 24. Juraj Sagan (Slk); 25. Andreas Schillinger (Dui); 26. Michael Schwarzmann (Dui); 27. Rüdiger Selig (Dui)

EF Education First

31. Sep Vanmarcke; 32. Matti Breschel (Den); 33. Sacha Modolo (Ita); 34. Daniel Mc Lay (GBr); 35. Logan Owen (VSt); 36. Taylor Phinney (VSt); 37. - 38. Julius van den Berg (Ned)

Dimension Data

41. Ryan Gibbons (ZAf); 42. Edvald Boasson Hagen (Noo); 43. Reinardt Janse Van Rensburg (ZAf); 44. Jay Robert Thomson (ZAf); 45. Rasmus Tiller (Noo); 46. Mark Renshaw (Aus); 47. Julien Vermote

Katusha Alpecin

51. Marcel Kittel (Dui); 52. Jenthe Biermans; 53. Jens Debusschere; 54. Marco Haller (Oos); 55. Reto Hollenstein (Zwi); 56. Nils Politt (Dui); 57. Rick Zabel (Dui)

Team Sky

61. Kristoffer Halvorsen (Noo); 62. Gianni Moscon (Ita); 63. Owain Doull (GBr); 64. Filippo Ganna (Ita); 65. Christian Knees (Dui); 66. Christopher Lawless (GBr); 67. Ian Stannard (GBr)

Team Sunweb

71. Maximilian Walscheid (Dui); 72. Nikias Arndt (Dui); 73. Cees Bol (Ned); 74. Roy Curvers (Ned); 75. Lennard Kämna (Dui); 76. Asbjörn Kragh Andersen (Den); 77. Casper Pedersen (Den)

Trek-Segafredo

81. Edward Theuns; 82. Kiel Reijnen (VSt); 83. Alex Frame (NZe); 84. Matteo Moschetti (Ita); 85. Ryan Mullen (Ier); 86. Mads Pedersen (Den); 87. Koen de Kort (Ned)

UAE Team Emirates

91. Jasper Philipsen; 92. Simone Consonni (Ita); 93. Roberto Ferrari (Ita); 94. Tom Bohli (Zwi); 95. Ivo Oliveira (Por); 96. Rui Oliveira (Por)

Cofidis

101. Hugo Hofstetter (Fra); 102. Filippo Fortin (Ita); 103. Cyril Lemoine (Fra); 104. Marco Mathis (Dui); 105. Bert Van Lerberghe; 106. Kenneth Vanbilsen; 107. Zico Waeytens

Corendon-Circus

111. Roy Jans; 112. Dries De Bondt; 113. Lasse Norman Hansen (Den); 114. Joeri Stallaert; 115. Maarten van Trijp (Ned); 116. Gianni Vermeersch; 117. Jonas Rickaert

Direct Energie

121. Niccolo Bonifazio (Ita); 122. Mathieu Burgaudeau (Fra); 123. Romain Cardis (Fra); 124. Pim Ligthart (Ned); 125. Adrien Petit (Fra); 126. Alexandre Pichot (Fra); 127. Simon Sellier (Fra)

Israel Cycling Academy

131. Tom Van Asbroeck; 132. Zakkari Dempster (Aus); 134. Riccardo Minali (Ita); 135. Benjamin Perry (Can); 136. Hamish Schreurs (NZe); 137. Dennis van Winden (Ned)

Riwal

141. Rasmus Wallin (Den); 142. Nicolas Brochner (Den); 143. Kim Magnusson (Zwe); 144. Tobias Mörch Kongstad (Den); 145. Mathias Jörgensen (Den); 146. Emil Vinjebo (Den); 147. Torkil Veyhe (Den)

Roompot-Charles

151. Michael Van Staeyen; 152. Senne Leysen; 153. Jesper Asselman (Ned); 154. Justin Timmermans (Ned); 155. Stijn Steels; 156. Boy van Poppel (Ned)

Sport Vlaanderen-Baloise

161. Amaury Capiot; 162. Robbe Ghys; 163. Milan Menten; 164. Christophe Noppe; 165. Kenneth Van Rooy; 166. Sasha Weemaes; 167. Thimo Willems

Arkea-Samsic

171. André Greipel (Dui); 172. Brice Feillu (Fra); 173. Thibault Guernalec (Fra); 174. Alan Riou (Fra); 175. Clément Russo (Fra); 176. Franck Bonnamour (Fra); 177. Florian Vachon (Fra)

Vital Concept

181. Lorrenzo Manzin (Fra); 182. Kris Boeckmans; 183. Corentin Ermenault (Fra); 184. Jérémy Lecrocq (Fra); 185. Julien Morice (Fra); 186. Adrien Garel (Fra); 187. Jonas Van Genechten

Wallonie-Bruxelles

191. Kenny Dehaes; 192. Emils Liepins (Let); 193. Kenny Molly; 194. Baptiste Planckaert; 195. Tom Wirtgen (Lux); 196. Franklin Six; 197. Lionel Taminiaux

Wanty-Gobert

201. Timothy Dupont; 202. Alfdan De Decker; 203. Frederik Backaert; 204. Wesley Kreder (Ned); 205. Andrea Pasqualon (Ita); 206. Tom Devriendt; 207. Pieter Vanspeybrouck.

(belga)

MEER SPORTNIEUWS