Bekijk hier de deelnemerslijst van Driedaagse Brugge - De Panne

Print

Wie volgt Elia Viviani op als winnaar van de AG Driedaagse Brugge - De Panne, de ééndagswedstrijd tussen, wat dacht u, Brugge en De Panne? En wie wint er bij de vrouwen nu Jolien D’Hoore niet van de partij kan zijn? Bekijk hier de voorlopige deelnemerslijsten.

DEELNEMERSLIJST MANNEN (woensdag 27/3)

Deceuninck - Quick Step (BEL):

1. Elia Viviani (Ita); 2. Kasper Asgreen (Den); 3. Fabio Jakobsen (Ned); 4. Bob Jungels (Lux); 5. Iljo Keisse; 6. Florian Sénéchal (Fra); 7. Michael Morkov (Den)

Astana (Kaz):

11. Davide Ballerini (Ita); 12. Zhandos Bizhigitov (Kaz); 13. Laurens De Vreese; 14. Yevgeniy Gidich (Kaz); 15. Dmitriy Gruzdev (Kaz); 16. Hugo Houle (Can); 17. Manuele Boaro (Ita)

Bora-Hansgrohe (Dui):

21. Pascal Ackermann (Dui); 22. Christoph Pfingsten (Dui); 23. Lukas Pöstlberger (Oos); 24. Juraj Sagan (Svk); 25. Oascar Gatto (Ita); 26. Michael Schwarzmann (Dui); 27. Rüdiger Selig (Dui)

CCC Team (Pol):

31. Pwel Bernas (Pol); 32. Kamil Gradek (Pol); 33. Jakub Mareczko (Ita); 34. Szymon Sajnok (Pol); 35. Jonas Koch (Dui); 36. Serge Pauwels; 37. Guillaume Van Keirsbulck

EF Education First (VSt):

41. Logan Owen (VSt); 42. Mitchell Docker (Aus); 43. Moreno Hofland (Ned); 44. Sebastian Langeveld (Ned); 45. Daniel Mc Lay (GBr); 46. Taylor Phinney (VSt); 47. Julius van den Berg (Ned)

Lotto Soudal (Bel):

51. Jens Keukeleire; 52. Rasmus Iversen (Den); 53. Adam Blythe (GBr); 54. Stan Dewulf; 55. Frederik Frison; 56. Lawrence Naesen; 57. Enzo Wouters

Mitchelto-Scott (Aus):

61. Jack Bauer (NZe); 62. Edoardo Affini (Ita); 63. Luke Durbridge (Aus); 64. Alexander Edmondson (Aus); 65. Michael Hepburn (Aus); 66. Luka Mezgec (Slo); 67. Callum Scotson (Aus)

Movistar (Spa):

71. Jürgen Roelandts; 72. Jorge Arcas (Spa); 73. Carlos Barbero (Spa); 74. Hector Carretero (Spa); 75. Jaime Castrillo (Spa); 76. José Rojas (Spa); 77. Jasha Sütterlin (Dui)

Team Dimension Data (ZAf):

81. Jay Robert Thomson (ZAf); 82. Lars Ytting Bak (Den); 83. Mark Renshaw (Aus); 84. Reinardt Janse Van Rensburg (ZAf); 85. Giacomo Nizzolo (Ita); 86. Rasmus Tiller (Noo); 87. Jaco Venter (ZAf)

Jumbo-Visma (Ned):

91. Pascal Eenkhoorn (Ned); 92. Amund Jansen (Noo); 93. Dylan Groenewegen (Ned); 94. Taco van der Hoorn (Ned); 95. Mike Theunissen (Ned); 96. Danny van Poppel (Ned); 97. Maarten Wynants

Katusha-Alpecin (Zwi):

101. Marcel Kittel (Dui); 102. Willem Smit (ZAf); 103. Jens Debusschere; 104. Marco Haller (Oos); 105. Reto Hollenstein (Zwi); 106. Viacheslav Kuznetsov (Rus); 107. Harry Tanfield (GBr)

Team Sky (GBr):

111. Leonardo Basso (Ita); 112. Owain Doull (GBr); 113. Filippo Ganna (Ita); 114. Kristoffer Halvorsen (Noo); 115. Christopher Lawless (GBr); 116. Gianni Moscon (Ita); 117. Ian Stannard (GBr)

Team Sunweb (Dui):

121. Cahd Haga (VSt); 122. Cees Bol (Ned); 123. Roy Curvers (Ned); 124. Florian Stork (Dui); 125. Asbjörn Krach Andersen (Den); 126. Johannes Fröhlinger (Dui); 127. Maximilian Walscheid (Dui)

Trek-Segafredo (VSt):

131. Kiel Reijnen (VSt); 132. Alex Frame (NZe); 133. Alex Kirsch (Lux); 134. Ryan Mullen (Ier); 135. Mads Pedersen (Den); 136. Matteo Moschetti (Ita); 137. Edward Theuns

UAE Team Emirates (VAE):

141. Fernando Gaviria (Col); 142. Tom Bohli (Zwi); 143. Simone Consonni (Ita); 144. Roberto Ferrari (Ita); 145. Vegard Laengen (Noo); 146. Ivo Oliveira (Por); 147. Oliveiro Troia (Ita)

Cofidis (Fra):

152. Filippo Fortin (Ita); 153. Nacer Bouhanni (Fra); 154. Marco Mathis (Dui); 155. Zico Waeytens; 156. Bert Van Lerberghe; 157. Kenneth Vanbilsen

Corendon-Circus (Bel):

161. Dries De Bondt; 162. Stijn Devolder; 163. Lasse Norman Hansen (Den); 164. Roy Jans; 165. Jimmy Janssens; 166. Maarten van Trijp (Ned); 167. Otto Vergaerde

Direct Energie (Fra):

171. Mathieu Burgaudeau (Fra); 172. Romain Cardis (Fra); 173. Damien Gaudin (Fra); 174. Angelo Tulik (Fra); 175. Adrien Petit (Fra); 176. Alexandre Pichot (Fra); 177. Simon Sellier (Fra)

Israel Cycling Academy (Isr):

181. Clément Carisey (Fra); 182. Rudy Barbier (Fra); 183. Sondre Enger (Noo); 184. Zakkari Dempster (Aus); 185. Guillaume Boivin (Can); 186. Mihkel Räim (Est); 187. Tom Van Asbroeck

Roompot-Charles (Ned):

191. Lars Boom (Ned); 192. Senne Leysen; 193. Stijn Steels; 194. Justin Timmermans (Ned); 195. Boy van Poppel (Ned); 196. Jesper Asselman (Ned); 197. Michael Van Staeyen

Sport Vlaanderen-Baloise (Bel):

201. Robbe Ghys; 202. Milan Menten; 203. Jordi Warlop; 204. Preben Van Hecke; 205. Kenneth Van Rooy; 206. Sasha Weemaes; 207. Thimo Willems

Vital Concept-B&B Hotels (Fra):

211. Kris Boeckmans; 212. Bryan Cocquard (Fra); 213. Bert De Backer; 214. Adrien Garel (Fra); 215. Julien Morice (Fra); 216. Jimmy Turgis (Fra); 217. Jonas Van Genechten

Wallonie-Bruxelles (Bel):

221. Kenny Dehaes; 222. Justin Jules (Fra); 223. Aksel Nömmela (Est); 224. Baptiste Planckaert; 225. Mathijs Paasschens (Ned); 226. Franklin Six; 227. Tom Wirtgen (Lux)

Wanty-Goupe Gobert (Bel):

231. Timothy Dupont; 232. Alfdan De Decker; 233. Tom Devriendt; 234. Andrea Pasqualon (Ita); 235. Wesley Kreder (Ned); 236. Boris Vallee; 237. Pieter Vanspeybrouck.

VOORLOPIGE DEELNEMERSLIJST VROUWEN (donderdag 28/3)

Boels-Dolman

2. BLAAK Chantal

3. BUURMAN Eva

4. DIDERIKSEN Amalie

5. MAJERUS Christine

6. PIETERS Amy

Lotto - Soudal

11. DOM Annelies

12. BRAAM Danique

13. CASTRIQUE Alana

14. HOFFMANN Chantal

15. KOPECKY Lotte

16. NGUY?N Th? Th?t

Alé Cipollini

21. ERIC Jelena

22. HOSKING Chloe

23. PEÑUELA Diana

24. SWINKELS Karlijn

25. TREVISI Anna

26. VAN ‘T GELOOF Marjolein

Astana Womens Team

31. ISKAKOVA Amiliya

32. PIRRONE Elena

33. PRADERA Jeidi

34. SAIFUTDINOVA Natalya

35. SALAZAR Lizbeth Yareli

36. SIERRA Arlenis

Bigla Pro Cycling

41. BANKS Elizabeth

42. HARVEY Mikayla

43. NORSGAARD Emma Cecilie

44. LETH Julie

45. SPEROTTO Maria Vittoria

46. THOMAS Leah

BTC City Ljubljana

51. BOOGAARD Maaike

52. BUJAK Eugenia

53. CHURSINA Anastasiia

54. PINTAR Urša

55. RATTO Rossella

56. VAN DE REE Monique

Canyon SRAM Racing

61. BARNES Alice

62. CROMWELL Tiffany

63. ERATH Tanja

64. KLEIN Lisa

65. GAFINOVITZ Rotem

66. RYAN Alexis

CCC - Liv

71. DEMEY Valerie

72. KUIJPERS Evy

73. LACH Marta

74. SKALNIAK Agnieszka

Doltcini - Van Eyck Sport

81. REIS Daniela

82. JEULAND-TRANCHANT Pascale

83. MARKUS Kelly

84. BERTEAU Victoire

85. VANDENBROUCKE Saartje

86. VANDENBULCKE Jesse

FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope

91. BECKER Charlotte

92. BRAVARD Charlotte

93. DEMAY Coralie

94. FAHLIN Emilia

95. KITCHEN Lauren

96. RICHIOUD Greta

Health Mate - Cyclelive Team

101. MUSTONEN Sara

102. SCHWEINBERGER Christina

103. SCHWEINBERGER Kathrin

104. SÜßEMILCH Laura

105. VAN HAAFTEN Kirstie

106. WATERREUS Kylie

Mitchelton-Scott

111. ALLEN Jessica

112. ELVIN Gracie

113. KENNEDY Lucy

114. ROY Sarah

115. SPRATT Amanda

116. TENNIGLO Moniek

Movistar Team

121. BIANNIC Aude

122. FOURNIER Roxane

123. GUTIÉRREZ Sheyla

124. JASINSKA Malgorzata

125. OYARBIDE Lourdes

126. TERUEL Alba

Parkhotel Valkenburg

131. KNETEMANN Roxane

132. MARKUS Femke

133. SWINKELS Sylvie

134. UITERWIJK WINKEL Meike

135. VAN DER MEER Janine

136. WIEBES Lorena

Team Sunweb

141. ANDERSEN Susanne

142. BRAND Lucinda

143. ENSING Janneke

144. MACKAIJ Floortje

145. MATHIESEN Pernille

146. SOEK Julia

Team TIBCO - SVB

151. CHAPMAN Brodie

152. DREXEL Ingrid

153. JACKSON Alison

154. KESSLER Nina

155. RYAN Kendall

156. SLIK Rozanne

Team Virtu Cycling

161. BASTIANELLI Marta

162. BERTIZZOLO Sofia

163. GUARISCHI Barbara

164. KRÖGER Mieke

165. SIGGAARD Christina

166. PAWLOWSKA Katarzyna

Valcar Cylance Cycling

171. BALSAMO Elisa

172. CAVALLI Marta

173. CONFALONIERI Maria Giulia

174. PERSICO Silvia

175. POLLICINI Silvia

176. SANGUINETI Ilaria

Trek-Segafredo Women

181. HANSON Lauretta

182. LEPISTÖ Lotta

183. PATERNOSTER Letizia

184. VAN DIJK Ellen

185. VAN TWISK Abigail

186. WORRACK Trixi

WNT-Rotor Pro Cycling

191. BRENNAUER Lisa

192. KOSTER Claudia

193. PILOTE-FORTIN Gabrielle

194. RIJKES Sarah

195. TEUTENBERG Lea Lin

196. WILD Kirsten

MEEST RECENT