Voorlopige deelnemerslijst Kuurne-Brussel-Kuurne

Foto: BELGA

Voorlopige deelnemerslijst Kuurne-Brussel-Kuurne

Print
Kuurne -

De voorlopige deelnemerslijst van Kuurne-Brussel-Kuurne (1.BC) van zondag 3 maart. De definitieve deelnemerslijst wordt pas vrijgegeven zaterdagavond na de vergadering met de sportdirecteurs en de UCI (omstreeks 21u00).

Jumbo-Visma (Ned): 1. Dylan Groenewegen (Ned); 2. Amund Jansen (Noo); 3. Taco van der Hoorn (Ned); 4. Bert-Jan Lindeman (Ned); 5. Danny van Poppel (Ned); 6. Timo Roosen (Ned); 7. Maarten Wynants

Bora-Hansgrohe (Dui): 11. Pascal Ackermann (Dui); 12. Cesare Benedetti (Ita); 13. Jean-Pierre Drucker (Lux); 14. Lukas Pöstelberger (Oos); 15. Juraj Sagan (Svk); 16. Maximilian Schachmann (Dui); 17. Rüdiger Selig (Dui)

Deceuninck-Quick Step (Bel): 21. Kasper Asgreen (Den); 22. Fabio Jakobsen (Ned); 23. Bob Jungels (Lux); 24. Iljo Keisse; 25. Yves Lampaert; 26. Florian Sénéchal (Fra); 27. Zdenek Stybar (Tsj)

CCC Team (Pol): 31. Pawel Bernas (Pol); 32. Josef Cerny (Tsj); 33. Kamil Gradek (Pol); 34. Gijs Van Hoecke; 35. Nathan Van Hooydonck; 36. Guillaume Van Keirsbulck; 37. Francisco Ventoso (Spa)

Ag2r-La Mondiale (Fra): 41. Gediminas Bagdonas (Lit); 42. Nico Denz (Dui); 43. Silvan Dillier (Zwi); 44. Julien Duval (Fra); 45. Oliver Naesen; 46. Stijn Vandenbergh; 47. Clément Venturini (Fra)

Lotto-Soudal (Bel): 51. Tiesj Benoot; 52. Jasper De Buyst; 53. Stan Dewulf; 54. Nikolas Maes; 55. Rémy Mertz; 56. Lawrence Naesen; 57. Brian van Goethem (Ned)

Katusha-Alpecin (Zwi): 61. Jenthe Biermans; 62. Jens Debusschere; 63. Reto Hollenstein (Zwi); 64. Viacheslav Kuznetsov (Rus); 65. Nills Politt (Dui); 66. Harry Tanfield (GBr); 67. Mads Wurtz Schmidt (Den)

Team Sky (GBr): 71. Leonardo Basso (Ita); 72. Owain Doull (GBr); 73. Christian Knees (Dui); 74. Christopher Lawless (GBr); 76. Ian Stannard (GBr); 77. Dylan van Baarle (Ned)

Groupama-FDJ (Fra): 81. Arnaud Démare (Fra); 82. Antoine Duchesne (Can); 83. Jacopo Guarnieri (Ita); 84. Ignatas Konovalovas (Lit); 85. Stefan Küng (Zwi); 86. Olivier Le Gac (Fra); 87. Ramon Sinkeldam (Ned)

Trek-Segafredo (VSt): 91. Fumiyuki Beppu (Jap), 92. Alex Frame (NZe); 93. Alex Kirsch (Lux); 94. Ryan Mullen (Ier); 95. Mads Pedersen (Den); 96. Jasper Stuyven; 97. Edward Theuns

Mitchelton-Scott (Aus): 101. Matteo Trentin (Ita); 102. Luke Durbridge (Aus); 103. Robert Stannard (Aus); 104. Alexander Edmondson (Aus); 105. Christopher Juul Jensen (Den); 106. Dion Smith (NZe); 107. Michael Hepburn (Aus)

Bahrain-Merida (Bah): 111. Valerio Agnoli (Ita); 112. Grega Bole (Slo); 113. Sonny Colbrelli (Ita); 114. Ivan Garcia (Spa); 115. Kristijan Koren (Slo); 116. Matej Mohoric (Slo); 117. Luka Pibernik (Slo)

EF Education First (VSt): 121. Matti Breschel (Den); 122. Mitchell Docker (Aus); 123. Moreno Hofland (Ned); 124. Sebastien Langeveld (Ned); 125. Logan Owen (VSt); 126. Tom Scully (NZe); 127. Julius van den Berg (Ned)

Astana (Kaz): 131. Davide Ballerini (Ita); 132. Zhandos Bizhigitov (Kaz); 133. Laurens De Vreese; 134. Yevgeniy Gidich (Kaz); 135. Hugo Houle (Can); 136. Alexey Lutsenko (Kaz); 137. Magnus Cort Nielsen (Den)

Team Dimension Data (ZAf): 141. Edvald Boasson Hagen (Noo); 142. Giacomo Nizzolo (Ita); 143. Jaco Venter (ZAf); 144. Julien Vermote; 145. Lars Ytting Bak (Den); 146. Michael Valgren Andersen (Den); 147. Rasmus Tiller (Noo)

UAE-Emirates (VAE): 151. Sven Erik Bystrom (Noo); 152. Roberto Ferrari (Ita); 153. Marco Marcato (Ita); 154. Juan Molano (Col); 155. Jasper Philipsen; 156. Rory Sutherland (Aus); 157. Tom Bohli (Zwi)

Movistar (Spa): 161. Jorge Arcas (Spa); 162. Carlos Barbero (Spa); 163. Carlos Betancur (Spa); 164. Imanol Erviti (Spa); 165. Antonio Pedrero (Spa); 166. Jürgen Roelandts; 167. Eduardo Sepulveda (Arg)

Sport Vlaanderen-Baloise (Bel): 171. Piet Allegaert; 172. Milan Menten; 173. Christophe Noppe; 174. Kenneth Van Rooy; 175. Aaron Verwilst; 176. Sasha Weemaes; 177. Thimo Willems

Wanty-Groupe Gobert (Bel): 181. Ludwig De Winter; 182. Tom Devriendt; 183. Timothy Dupont; 184. Wesley Kreder (Ned); 185. Yoann Offredo (Fra); 186. Andrea Pasqualon (Ita); 187. Boris Vallee

Cofidis (Fra): 191. Nacer Bouhanni (Fra); 192. Hugo Hofstetter (Fra); 193. Cyril Lemoine (Fra); 194. Emmanuel Morin (Fra); 195. Kenneth Vanbilsen; 196. Bert Van Lerberghe; 197. Zico Waeytens

Roompot-Charles (Ned): 201. Lars Boom (Ned); 202. Sean De Bie; 203. Boy van Poppel (Ned); 204. Michael Van Staeyen; 205. Senne Leysen; 206. Jasper Asselman (Ned); 207. Elmar Reinders (Ned)

Direct Energie (Fra): 211. Thomas Boudat (Fra); 212. Romain Cardis (Fra); 213. Pim Ligthart (Ned); 214. Adrien Petit (Fra); 215. Niki Terpstra (Ned); 216. Angelo Tulik (Fra); 217. Anthony Turgis (Fra)

Team Arkea-Samsic (Fra): 221. André Greipel (Dui); 222. Bram Welten (Ned); 223. Florian Vachon (Fra); 224. Franck Bonnamour (Fra); 225. Benoit Jarrier (Fra); 226. Clément Russo (Fra); 227. Kevin Ledanois (Fra)

Israel Cycling Academy (Isr): 231. Guillaume Boivin (Can); 232. Clément Carisey (Fra); 233. Zakkari Dempster (Aus); 234. Conor Dunne (Ier); 235. August Jensen (Noo); 236. Mihkel Räim (Est); 237. Tom Van Asbroeck.

Vital Concept-BB Hotels (Fra): 241. Kris Boeckmans; 242. Bert De Backer; 243. Johan Le Bon (Fra); 244. Jérémy Lecrocq (Fra); 245. Lorenzo Manzin (Fra); 246. Julien Morice (Fra); 247. Jonas Van Genechten

MEEST RECENT