Gluren bij BV's: Zita Wauters toont schattig moment tussen vader en dochter, Kurt Rogiers is niet blij met liefdesboodschap

Foto: *

Celebs

Gluren bij BV's: Zita Wauters toont schattig moment tussen vader en dochter, Kurt Rogiers is niet blij met liefdesboodschap

Print
Van vertederende foto's ten huize Koen Wauters en van actrice Lize Feryn op vakantie tot een liefdesboodschap die in het verkeerde keelgat is geschoten: de afgelopen week zijn bekende Vlamingen druk in de weer geweest met van alles en nog wat. Zij deelden hun belevenissen op Instagram - die we graag even voor je bundelen.

Zita Wauters deelt een lief moment met haar papa Koen Wauters. "Slaapwel zeggen ze dan", schreef ze bij het kiekje. "Sloppel liefje", schreef de presentator en zanger erbij als antwoord.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sloppel zegge ze dan x

A post shared by Zita Wauters (@zitawauters) on


De vier zusjes Leyers - Ella, Olga, Billie en Dorien - op één foto? Dat ziet er zo uit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olga Leyers (@olgaleyers) on

 

"'t Is gebeurd", schrijft presentator Kobe Ilsen bij een foto waarop zijn 'Over Eten'-collega en goede vriendin Danira Boukhriss poseert met een valse bolle buik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

‘T is gebeurd!! ♥?

A post shared by Kobe Ilsen (@kobeilsen) on

 

BV-kapper Jochen Vanhoudt en ex-Miss België Ann Van Elsen hebben iets te vieren: de brunette is al bijna twintig jaar klant bij hem.

 

Actrice en model Lize Feryn is met haar vriend, sportanker Aster Nzeyimana, op reis in Maleisië. De twee hebben het duidelijk erg naar hun zin. "Ik tapte weer een goede mop", schijft ze bij een kiekje waarop ze allebei lachen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ik tapte weer een goede mop.

A post shared by Lize Feryn (@lizeferyn) on


Acteur Kurt Rogiers deed een vervelende ontdekking op het raam van zijn auto. Iemand - wie is onbekend - tekende een hartje op het raam van zijn auto. Maar hij relativeerde het wel in enkele hashtags. "Beter dat dan een piemel", staat er.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Liefdesboodschap op het raam van mijn auto #beterdatdan #lul #eikel #kutkerel ... van wie het ook is #loveyou2

A post shared by Kurt Rogiers (@kurtrogiers) on


Schrijfster Martine Prenen geniet van zon, zee en een zwembad dat lijkt over te lopen in de zee. "Even helemaal niks behalve de zon op m’n huid en m’n lief heel dichtbij - batterijen opladen en straks weer full force er tegenaan", staat er in het bijschrift.

 

Actrice Nora Gharib ging op vakantie naar Marokko, waar haar roots liggen. Daar  liet ze zichzelf van haar stoerste kant zien op een quad.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

O’SKURRRRRRR! Marrakech, my roots??Always happy to be here!???? Where do you come from?

A post shared by NORA (@noragharib) on


'Familie'-actrice Jasmijn Van Hoof heeft een nieuwe job op het oog. Niet echt, maar eigenlijk zou de rol van weervrouw bij haar passen. "Move over, Jill Peeters", schreef ze voor de grap bij een beeld voor een weerkaart.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Medialaan achter de schermen, dat is elk jaar solliciteren voor een nieuwe job! #weervrouw #moveoverJillPeeters

A post shared by Jasmijn Van Hoof (@jasmijn.vanhoof) on


Zangeres Natalia laat even weten dat het op Barbados goed gaat met haar achterwerk. Dat bewijst ze met een foto in bikini op haar surfplank. "Ass in check", schrijft ze.

NIET TE MISSEN