© BELGA
Nationale Loterij nog steeds op zoek naar Belgische EuroMillions-winnaar
Ons land is sinds eind februari vier miljonairs rijker, dankzij de speciale EuroMillions Miljonairs-trekking. Drie winnaars hebben zich intussen kenbaar gemaakt bij de Nationale Loterij. Maar de vierde gelukkige heeft zich tot nog toe nog steeds niet gemeld, en dreigt daarom binnenkort naast de prijzen te grijpen.
Met de Euromillions-trekking van 23 februari 2018 kon minstens één Belg een miljoen euro winnen. Hoe dat mogelijk was? Bovenop de gewone Euromillions-trekking was er ook nog een speciale miljonairstrekking. 25 Europese winnaars konden zo gegarandeerd een miljoen euro winnen. Onder die 25 winnaars zaten vier Belgen, die via de My Bonus-code maar liefst elk een miljoen euro hebben gewonnen.
Drie winnaars hebben zich intussen aangemeld bij de Nationale Loterij. Maar op de vierde gelukkige is het nog steeds wachten, al komt de deadline om een winnend lottobiljet in te ruilen steeds dichtebij. “De winsten van de trekkingsspelen van de Nationale Loterij kunnen worden uitbetaald tot 20 weken na de trekkingsdatum. Nadien kan dat niet meer”, klinkt het bij de Nationale Loterij. “Het winnende ticket waarover we het hier hebben is dus geldig tot zaterdag 14 juli 2018. De winnaar wordt daarom gevraagd zich uiterlijk op vrijdag 13 juli om 16 uur aan te melden op de zetel van de Nationale Loterij, Belliardstraat 25-33 te 1040 Brussel. Uiteraard kan de winst uitsluitend uitbetaald worden als het origineel spelticket wordt voorgelegd.”
Bent u nog in het bezit van zo’n ticket, en weet u niet hoe u de My Bonus-code kan controleren? Op deze pagina geeft de Nationale Loterij meer uitleg.
Hoofdpunten
Zonen van Ilse Uyttersprot getuigen sereen: “Of we ons belogen, bedrogen en gemanipuleerd voelen? Zeker en vast”
ANTWERPEN LIVE. Volg hier het nieuws uit de stad Antwerpen
Opnieuw groot datalek met paswoorden: hoe weet je of je erbij bent? Hoe stel je beter wachtwoord in?
Hoge Raad Justitie overweegt onderzoek naar gevoel van ‘klassenjustitie’ in Sanda Dia-proces na aandringen van Kamercommissie
MEER OVER
Larum houdt tweede garageverkoop
Stripmuur in Brussels café bedekt wegens “te seksistisch” en “generatiekloof”
De ‘Stam & Pilou’-stripmuur in de Brusselse horecazaak Het Goudblommeke in Papier is woensdag …
Gele papiercontainers verdelen de meningen in Bornem: “Te groot of te klein en drie maanden wachten op evaluatie”
In Bornem hebben bijna alle inwoners intussen een gele papiercontainer ontvangen. Inwoners lieten …
Magische muziekoptredens zaterdagavond in drie Zandhovense tuinen
Liefhebber van mooie livemuziek in een prachtige groene privésetting waar je normaal niet mag …