
© REUTERS
Nikola Kalinic tekent voor vier seizoenen bij Milan
De Kroatische aanvaller Nikola Kalinic heeft een contract tot 2021 ondertekend bij de Italiaanse topclub AC Milan, zo maakte de club dinsdag bekend. De 29-jarige international wordt voor één seizoen gehuurd van Fiorentina met verplichting tot aankoop.
Volgens Italiaanse media zou de transferprijs twintig miljoen euro bedragen. Bij Milan is hij de opvolger van de naar Villarreal vertrokken Carlos Bacca, Fiorentina haalde Giovanni Simeone om Kalinic te doen vergeten.
Kalinic maakte in de zomer van 2015 de overstap naar Fiorentina van het Oekraïense Dnipro Dnipropetrovsk en maakte in twee seizoenen 27 competitiedoelpunten voor de club uit Firenze. Voor de Kroatische nationale ploeg maakte hij al veertien doelpunten in 35 optredens.
Eerder versterkte Milan zich deze zomer al met Lucas Biglia (ex-Anderlecht), Mateo Mussachio, Ricardo Rodriguez, Leanordo Bonucci, Hakan Calhanoglu, André Silva, Andrea Conti, Antonio Donnarumma, Fabio Borini en Franck Kessié. Kalinic is dus al de elfde versterking voor de Milanezen. In totaal gaf de club al meer dan 200 miljoen euro uit voor deze elf nieuwkomers.
Meer sportnieuws
Ceylin del Carmen Alvarado soleert naar winst in Flandriencross
Ceylin del Carmen Alvarado heeft zaterdag de Flandriencross op haar naam gebracht. De renster van …
LIVE. Wat doet KV Mechelen, met De Camargo in de spits, tegen Eupen?
Na een knappe 12 op 12 werd KV Mechelen met beide voetjes op de grond gezet door Standard. Drie …
Tom Dumoulin stopt voor onbepaalde tijd met wielrennen
Verrassing van formaat in de wielerwereld: één dag nadat zijn ploeg Jumbo-Visma een cruciale rol …
Thierry Neuville wil verder met Martijn Wydaeghe
Met nog één wedstrijddag te gaan prijkt Thierry Neuville op de vierde plaats in de tussenstand …
Anderlecht officialiseert uitleenbeurt van Deense aanvaller Jacob Bruun Larsen
Anderlecht heeft zaterdagmiddag bekendgemaakt dat het de 22-jarige Deense aanvaller Jacob Bruun …
BOIC-voorzitter Pierre-Olivier Beckers: “Op basis van wat ik weet, is de kans dat de Olympische Spelen doorgaan 100 procent”
Pierre-Olivier Beckers, de voorzitter van het Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité, denkt …
Jelle Van Damme zag gesprekken met Standard afketsen: “Als ik eind deze maand geen nieuwe club heb, stop ik ermee”
Jelle Van Damme (37) zit al sinds het faillissement van Lokeren bijna een jaar geleden zonder …
AA Gent verhuurt Jordan Botaka aan Charleroi
AA Gent heeft een oplossing gevonden voor Jordan Botaka (27). De aanvallende flankverdediger, die …
Axana Merckx: “Ik droom van de Olympische Spelen met de Belgische aflossingsploeg”
Zwemster Axana Merckx hoopt mee te gaan naar de Olympische Spelen met de Belgische 4x100 meter …
Europa boven in de NBA: Doncic, Sabonis, Jokic stuwen hun team naar winst
Dat Europese basketters blijven in de NBA grote sier maken. Onder meer Drazen Petrovic en Arvidis …