© AFP
Turkse beurs veert licht op na referendum
De beurs in Istanboel heeft positief gereageerd op de nipte overwinning van het ja-kamp in het grondwettelijk referendum in Turkije. De BIST 100-index won maandagvoormiddag 0,6 procent.
De index herstelde sinds begin april, maar in de aanloop naar het referendum daalde ze weer. De voorlopige resultaten van de kiescommissie tonen dat 51,3 procent voor de hervorming koos, die president Recep Tayyip Erdogan meer macht verleent, en 48,7 procent tegen.
De Turkse lira veerde op ten opzichte van de dollar. In de eerste handelsminuten in Istanboel steeg de koers 2,5 procent ten opzichte van de dollar. De winst brokkelde nadien wel een beetje af.
Hoofdpunten
Van A(lbert Heijn) tot Z(ara): vakbonden willen volledige retailsector lamleggen met staking
Cabaretier Theo Maassen zet 3-jarige uit show in Antwerpen: “Sorry, dit kan niet”
Met de weekendtrein van Mol naar Antwerpen: “We hopen dat jullie straks allemaal een klacht indienen”
Yorick (48) heeft nog weken te leven en maakt laatste culinaire roadtrip van ster na ster: “We zaten allemaal te huilen aan tafel”
MEER OVER
Hier spot je ijsvogels vanuit de badkamer: kijk binnen in een bungalow die groter is dan je zou denken
Hun bouwgrond in het Limburgse Mettekoven ligt achter de tuinen van de buren. Dus wilden Stefan …
BV Hotspot. Zwempampers voor Kat Kerkhofs en wie springt daar van het balkon?
Wie deze week Instagram bekeek, werd getrakteerd op heel wat schattigheid. De BV’s zetten hun …
Nog een inbraak in een garage aan Groot Rees
Blokkade distributiecentrum Zellik opgeheven na beslissing van Delhaize om in te grijpen
De blokkade van het distributiecentrum van Delhaize in Zellik is in de nacht van vrijdag op …