Definitieve deelnemerslijst Driedaagse De Panne-Koksijde

Doet Alexander Kristoff het nodige vertrouwen op voor de Ronde Van Vlaanderen? Foto: TOM GOYVAERTS/GMAX Agency

Definitieve deelnemerslijst Driedaagse De Panne-Koksijde

Print
De Panne -

De deelnemerslijst voor de Driedaagse De Panne-Koksijde (2.BC), die dinsdag van start gaat.

Katusha-Alpecin (Zwi):

1. Alexander Kristoff (Noo); 2. Marco Haller (Oos); 3. Reto Hollenstein (Zwi); 4. Viacheslav Kuznetsov (Rus); 5. Nils Politt (Dui); 6. Baptiste Planckaert; 7. Mads Würtz Schmidt (Den); 8. Rick Zabel (Dui)

Quick-Step Floors (Bel):

11. Philippe Gilbert; 12. Dries Devenyns; 13. Maximiliano Richeze (Ita); 14. Jack Bauer (NZe); 15. Davide Martinelli (Ita); 16. Tim Declercq; 17. Fabio Sabatini (Ita); 18. Marcel Kittel (Dui)

Lotto Soudal (Bel):

21. Tony Gallopin (Fra); 22. Jasper De Buyst; 23. Frederik Frison; 24. Lars Ytting Bak (Den); 25. Moreno Hofland (Ned); 26. Jens Debusschere; 27. Remy Mertz; 28. Marcel Sieberg (Dui)

Orica-Scott (Aus)

31. Luke Durbridge (Aus); 32. Christopher Juul Jensen (Den); 33. Alexander Edmondson (Aus); 34. Jens Keukeleire; 37. Roger Kluge (Dui); 38. Luka Mezgec (Sln)

Bora-Hansgrohe (Dui):

41. Pascal Ackermann (Dui); 42. Matteo Pelluchi (Ita); 43. Erik Baska (Sln); 44. Sam Bennett (Ier); 45. Christoph Pfingsten (Dui); 46. Lukas Pöstlberger (Oos); 47. Andreas Schillinger (Dui); 48. Rüdiger Selig (Dui)

Trek-Segafredo (VSt):

51. Edward Theuns; 52. Fumiyuki Beppy (Jap); 53. Matthias Brandle (Oos); 54. Gregory Daniel (VSt); 55. Laurent Didier (Fra); 56. Kiel Reijnen (VSt); 57. Mads Pedersen (Den); 58. Boy van Poppel

UAE Team Emirates (VAE)

61. Sacha Modolo (Ita); 62. Andrea Guardini (Ita); 63. Vegard Stake Laengen (Noo); 64. Marko Kump (Sln); 65. Marco Marcato (Ita); 66. Simone Consonni (Ita); 67. Oliveiro Troia (Ita); 68. Federico Zurlo (Ita)

Bardiani (Ita):

71. Enrico Barbin (Ita); 72. Vincenzo Albanese (Ita); 73. Mirco Maestri (Ita); 74. Marco Maronese (Ita); 77. Paolo Simion (Ita); 78. Alessandro Tonelli (Ita)

Aqua Blue Sport (Ier):

81. Adam Blythe (GBr); 82. Matthew Brammeier (Ier); 83. Mark Christian (GBr); 84. Peter Koning (Ned); 85. Conor Dunne (Ier); 86. Andrew Fenn (GBr); 87. Aaron Gate (NZe); 88. Lasse Norman Hansen (Den)

Direct Energie (Fra):

91. Sylvain Chavanel (Fra); 92. Romain Cardis (Fra); 93. Ryan Anderson (Can); 94. Yohann Gene (Fra); 95. Julien Morice (Fra); 96. Adrien Petit (Fra); 97. Alexandre Pichot (Fra); 98. Tony Hurel (Fra)

Fortuneo-Vital Concept (Fra):

101. Franck Bonnamour (Fra); 102. Erwann Corbel (Fra); 103. Maxime Daniel (Fra); 104. Brice Feillu (Fra); 105. Daniel McLay (GBr); 106. Arnaud Gerard (Fra); 107. Pierre-Luc Perichon (Fra); 108. Boris Vallee

Gazprom-Rusvelo (Rus):

111. Igor Boev (Rus); 112. Pavel Brutt (Rus); 113. Evgenii Shalunov (Rus); 114. Aleksei Tcatevich (Rus); 115. Alexandr Porsev (Rus); 116. Ivan Savitskiy (Rus); 117. Andrei Solomennikov (Rus); 118. Nikolay Trusov (Rus)

Israel CA (Isr):

121. Aviv Yechezkel (Isr); 122. Zakkari Dempster (Aus); 123. Kristis Neilands (Let); 124. Benjamin Perry (Can); 125. Daniel Turek (Tsj); 126. Hamish Schreurs (Nze); 127. Dennis van Winden (Ned); 128. Guy Sagiv (Isr)

Nippo-Vini Fantini (Ita):

131. Nicola Bagioli (Ita); 132. Pier Palo De Negri (Ita); 133. Iuri Filosi (Ita); 134. Eduard Grosu (Roe); 135. Marco Canola (Ita); 136. Yuma Koishi (Jap); 137. Nicolas Marini (Ita); 138. Riccardo Stacchiotti (Ita)

Roompot-Nederlandse Loterij (Ned):

141. Pim Ligthart (Ned); 142. Berden de Vries (Ned); 143. Raymond Kreder (Ned); 144. André Looij (Ned); 145. Elmar Reinders (Ned); 146. Sjoerd van Ginneken (Ned); 147. Brian van Goethem (Ned); 148. Coen Vermeltfoort (Ned)

Sport Vlaanderen-Baloise (Bel):

151. Piet Allegaert; 152. Aimé De Gendt; 153. Kenny De Ketele; 154. Benjamin Declercq; 155. Kevin Deltombe; 156. Christophe Noppe; 157. Ruben Pols; 158. Jonas Rickaert

Veranda’s Willems-Crelan (Bel):

161. Timothy Dupont; 162. Stijn Devolder; 163. Elias Van Breussegem, 164. Sander Cordeel; 165. Stef Van Zummeren; 166. Gaetan Bille; 167. Michael Goolaerts; 168. Aidis Kruopis (Lit)

Wanty-Groupe Gobert (Bel):

171. Guillaume Van Keirsbulck; 172. Kenny Dehaes; 173. Danilo Napolitano (Ita); 174. Mark McNally (GBr); 175. Andrea Pasqualon (Ita); 176. Robin Stenuit; 177. Frederik Backaert; 178. Jérôme Baugnies

WB-Veranclassic (Bel):

181. Kevyn Ista; 182. Alex Kirsch (Lux); 183. Jimmy Duquennoy; 184. Roy Jans; 185. Olivier Pardini; 186. Lawrence Naesen; 187. Julien Stassen; 188. Maxime Vantomme

Wilier-Sella Italia (Ita):

191. Filippop Pozaato (Ita); 192. Liam Bertazzo (Ita); 193. Metteo Draperi (Ita); 194. Jacopo Mosca (Ita); 195. Jakub Marezcko (Ita); 196. Rafael Andriato (Ita); 197. Alex Turrin (Ita); 198. Eugert Zhupa (Alb)

Cibel-Cebon (Bel):

201. Robby Cobbaert; 202. Alexander Cools; 203. Mathias De Witte; 204. Alexander Maes; 205. Gianni Marchand; 206. Wim Reynaerts; 207. Joeri Stallaert; 208. Seppe Verschuere

Joker-Icopal (Noo):

211. Kristoffer Halvorsen (Noo); 212. Vegard Breen (Noo); 213. Anders Skaarseth (Noo); 214. Ole Forfang (Noo); 215. Markus Hoelgaard (No); 216. Bjorn Hoem (Noo); 217. Kristoffer Skjerping (Noo); 218. Adrian Aas Stien (Noo)

Pauwels Sauzen-Vastgoedservice (Bel):

221. David Boucher; 222. Arjen Livyns; 223. Brecht Dhaene; 224. Gerry Druyts; 225. Dieter Bouvry; 226. Rob Leemans; 227. Barry Markus (Ned); 228. Timothy Stevens

Tarteletto-Isorex (Bel):

231. Jonathan Breyne; 232. Michael Cools; 233. Niels De Rooze; 234. Lorenzo Blomme; 235. Jelle Mannaerts; 236. Rob Ruijgh (Ned); 237. Matthias Vandewalle; 238. Kevin Verwaest

Meer sportnieuws