Nieuw leven voor Vivian en Ella-Louise dankzij pruik: “We zijn weer normaal”
“Je haar verliezen voelt alsof er iets heel belangrijks wordt afgepakt.” De pruik die Vivian Michailno (17) en Ella-Louise Gerinckx (7) van de Nederlandse organisatie Haarwensen kregen, betekent het begin van een nieuw leven. De twee meisjes zijn de boegbeelden van de campagne Share Your Hair.
“Als mensen elkaar voor het eerst ontmoeten kijken ze vooral naar het uiterlijk”, wist Vivian Michailno (17) te vertellen. Vivian verloor haar haren na een zware chemotherapie nadat bij haar een hersentumor werd vastgesteld. Ella Louise Gerinckx (7) verloor het haar door een ziekte van het immuunsysteem.
© Foto Kurt
De Nederlandse organisatie Haarwensen schonk Viviane en Ella- Louise een pruik en dus hun normale leven terug. “Wij willen dat onze Belgische lotgenootjes ook geholpen worden. Maar dan hebben we wel haar nodig. Véél haar.”
Benieuwd naar hoe je zelf kunt helpen? Ontdek het op www.haarwensen.be.
Wie geen haar wil of kan schenken, mag ook altijd een geldbedrag doneren om het maken van de pruiken te helpen financieren.
Hoofdpunten
LIVE. Opstelling Rode Duivels bekend: vier verdedigers, Faes en Lukebakio in de basis
Van de Spaanse slag naar de Duitse ‘pünktlichkeit’: dit kunnen we leren uit de eerste trainingsweek onder Tedesco
COMMENTAAR. “Aanvoerder Kevin De Bruyne moet de nieuwe lichting bij de hand nemen”
Oud-bondscoach Aimé Anthuenis: “Op een paar details na zou ik het niet anders hebben aangepakt dan Tedesco”
MEER OVER
Eerste grote bosbrand van het jaar in Spanje: bijna 4.000 hectare verwoest
De eerste grote bosbrand van het jaar in Spanje heeft in het oosten van het land bijna 4.000 …
Zone 30 uitgebreid in stuk Straateinde
Tijdens de gemeenteraad werd een reeks proefopstellingen in het kader van het mobiliteitsplan …
Jonge Duivels komen niet tot scoren tegen Tsjechië
De Belgische voetbalbeloften hebben vrijdag in een oefeninterland 0-0 gelijkgespeeld tegen Tsjechië.
Maven stijgt naar 33e plaats op lijst van beste steakrestaurants ter wereld
Vleesrestaurant Maven in de Luikstraat in Antwerpen heeft vrijdag goed nieuws gekregen van de …