Definitieve deelnemerslijst EK wielrennen

Foto: BELGA

Definitieve deelnemerslijst EK wielrennen

Print

De definitieve deelnemerslijst van het EK wielrennen bij de mannen elite in het Franse Plumelec zondag over 232,9 kilometer.

België:

1. Jan Bakelants; 2. Tiesj Benoot; 3. Philippe Gilbert; 4. Ben Hermans; 5. Jens Keukeleire; 6. Jelle Vanendert; 7. Eliot Lietaer; 8. Gianni Meersman; 9. Loïc Vliegen

Frankrijk:

10. Julian Alaphilippe; 11. Maxime Bouet; 12. Lilian Calmejane; 13. Alexandre Geniez; 14. Anthony Delaplace; 15. Samuel Dumoulin; 16. Nicolas Edet; 17. Tony Gallopin; 18. Cyriel Gautier

Italië:

19. Fabio Aru; 20. Davide Villela; 21. Sonny Colbrelli; 22. Valerio Conti; 23. Diego Ulissi; 24. Giovanni Visconti; 25. Enrico Gasparotto; 26. Gianni Moscon; 27. Moreno Moser

Spanje:

28. Carlos Barbero; 29. Diego Rubio Hernandez; 30. David De La Cruz; 31. Ruben Fernandez; 32. Omar Fraile; 33. Juan José Lobato; 34. Luis Leon Sanchez; 35. Luis Angel Mate; 36. Daniel Moreno

Nederland:

37. Koen Bouwman; 38. Twan Castelijns; 40. Koen De Kort; 41. Huub Duijn; 42. Martijn Keizer; 43. Bert-Jan Lindeman; 44. Sam Oomen; 45. Wout Poels

Duitsland:

46. Emanuel Buchmann; 47. Raphael Freienstein; 48. Johannes Fröhlinger; 49. Simon Geschke; 50. Paul Voss; 51. Rick Zabel; 52. Paul Martens; 53. Andreas Schillinger; 54. Mario Vogt

Zwitserland:

55. Michael Albasini; 56. Danilo Wyss; 57. Mathias Frank; 58. Jonathan Fumeaux; 59. Pirmin Lang; 60. Fabian Lienhard; 61. Simon Pellaud; 62. Sébastien Reichenbach; 63. Marcel Wyss

Polen:

64. Marcin Bialoblocki; 65. Karol Domagalski; 66. Michal Golas; 69. Lukasz Owsian; 70. Maciej Paterski; 72. Lukasz Wisniowski

Tsjechië: 73. Jan Barta; 75. Karel Hnik; 78. Jiri Ponicky; 79. Frantisek Sisr; 82. Petr Vakoc

Rusland:

83. Maxim Belkov; 84. Igor Boev; 86. Pavel Kochetkov; 87. Sergei Lagutin; 88. Roman Maikin; 89. Matvey Mamykin; 92. Egor Silin

Portugal:

94. Andre Cardosa; 95. Rui Costa; 96. Paulinho De Sergio; 97. Jose Goncalves; 98. Tiago Machado; 99. Jose Mendes

Oekraïne:

100. Andriy Bratashchuk; 101. Vitaliy Buts; 103. Andriy Khrypta; 104. Sergii Lagkuti; 105. Oleksandr Prevar; 106. Andriy Vasyliuk

Slovenië:

107. Grega Bole; 108. Janez Brajkovic; 109. Jure Golcer; 111. Matej Mugerli; 112. Jan Polanc; 114. Jan Tratnik

Slovakije:

115. Marek Canecky; 116. Michael Kolar; 117. Martin Mahdar; 118. Juraj Sagan; 119. Peter Sagan; 120. Patrik Tybor

Oostenrijk:

122. Michael Gogl; 123. Felix Grosschartner

Ierland:

127. Conor Dunne; 128. Daniel Martin; 130. Damien Shaw

Estland:

131. Alo Jakin; 133. Tanel Kangert; 134. Peeter Pruus; 135. Risto Raid; 136. Mihkel Raim; 137. Rein Taaramae

Litouwen:

138. Darijus Dzervus; 139. Zydrunas Savickas; 140. Paulius Siskevicius

Luxemburg:

142. Laurent Didier

Wit-Rusland:

143. Kanstantsin Klimiankov; 145. Branislau Samoilau; 146. Kanstantsin Siutsou

Kroatie:

148. Matija Kvasina; 149. Radoslav Rogina

Letland:

151. Aleksejs Saramotins; 152. Toms Skujins

Azerbeidjan:

154. Maksym Averin

Griekenland:

155. Polychronis Tzortzakis

Zweden:

157. Tobias Ludvigsson

Finland:

159. Matti Manninen

Israël:

160. Roy Goldstein

Albanië:

161. Besmir Banushi; 162. Redi Halilaj; 163. Ylber Sefa

Moldavië:

165. Alexandr Pliuschin; 166. Maxim Rusnac

Hongarije:

169. Peter Kusztor

Montenegro:

171. Goran Cerovic

Andorra:

172. Julio Madrigal Pintado; 173. Oscar Cabanas

Bulgarije:

174. Evgenii Gerganov; 175. Alexander Alexiev

Meer sportnieuws