
© smb
voetbal 2de klasse Dessel Sport
Seppe Brulmans moet bekomen van zeldzaam verlies: “We wisten dat het ooit moest mislopen”
Dessel leek wel onklopbaar sinds trainer Regi Van Acker het roer overnam, maar zaterdag kwam er dan toch een einde aan een fraaie reeks van acht matchen zonder nederlaag: 0-3 tegen Cercle Brugge.
Seppe Brulmans besefte best dat het sprookje niet kon blijven duren. “We wisten dat het ooit zou mislopen, en dat is tegen Cercle gebeurd. We hadden al acht weken niet meer verloren en zijn nuchter genoeg om te beseffen dat dit kon gebeuren. Het was duidelijk dat Cercle meer kwaliteit heeft dan Dessel, maar omdat we een redelijk blok neerzetten, hielde we stand in de eerste helft. Dat het in de slotfase toch 0-3 werd, kwam hard aan”, aldus kilometervreter Brulmans.
“In de eerste helft hebben we te weinig gevoetbald, maar we hielden wel de nul. Op dat moment maakten we nog kans. Maar ik constateerde ook dat niet iedereen individueel top was, zodat het fout liep. Jammer, maar we hadden de voorbije weken goed geoogst, zodat we toch richting middenmoot kunnen kijken. Daar hoort dit Dessel thuis.”
Zwaar parcours
De 21-jarige Bilzenaar beseft wel dat zijn club voor de winterstop een zwaar parcours wacht met matchen tegen Antwerp en Union. Dessel verloor de heenwedstrijden met respectievelijk 0-3 en 4-0. Na de winterstop volgen dan confrontaties met Eupen, Lierse en Seraing: ook geen klein bier.
“Klopt, maar we bekijken het wedstrijd per wedstrijd. Tegen Antwerp hebben we niets te verliezen en de opdoffer in de heenronde tegen Union zijn we nog niet vergeten, daarvoor moeten we ons revancheren”, besluit Brulmans, de neef van Kim Clijsters, die weldra hoopt zijn studie van leerkracht lager onderwijs te kunnen afronden.
Meer sportnieuws
Voor een prikje naar Anderlecht: Lotto Park doet dienst als Brussels vaccinatiecentrum
Het Lotto Park zal dienstdoen als vaccinatiecentrum. Vanaf begin maart zullen er maandelijks zo’n …
Opnieuw wijziging in wielerkalender: Ronde van de Algarve wordt verplaatst van februari naar mei
De Ronde van de Algarve zal dus niet doorgaan van 17 feruari tot 21 februari. De organisatie …
Alejandro Valverde herhaalt: “Ik start met het idee dat dit mijn laatste jaar is”
Het ziet ernaar uit dat we dit seizoen voor het laatste van de kunstjes van Alejandro Valverde …
Team Jumbo-Visma zonder Primoz Roglic op trainingsstage in Spanje
De Nederlandse wielerploeg Jumbo-Visma is zonder Primoz Roglic op trainingsstage in Spanje. De …
ATP voegt nieuwe toernooien toe aan uitgedunde tenniskalender
De ATP heeft kort na de start van het tennisseizoen nog twee extra toernooien aan de uitgedunde …
Wout van Aert tekent bij tot 2024 bij Team Jumbo-Visma: “We zijn het beste team van de wereld geworden”
Wout van Aert heeft een nieuw contract getekend bij Team Jumbo-Visma. De Belg verlengde zijn …
Arthur De Greef (28) zet punt achter tenniscarrière
Arthur De Greef (28) zet een punt achter zijn tenniscarrière. Hij gaat Ysaline Bonaventure (WTA …
COMMENTAAR. Olympisch goud telt voor Nina Derwael, maar zeker ook de rest
Zo, dat is klaar en duidelijk gezegd. Nina Derwael, een van de uithangborden van Team Belgium, …
Nick Celis, de drijvende kracht achter Antwerps getinte nationale 3x3-ploeg
De Belgische nationale 3x3-ploeg is sinds vorige week begonnen aan haar voorbereiding op het …
Aico Luypaert: van hockeyspeler tot voorzitter van tennisclub
Aico Luypaert, tot twee jaar geleden nog een van de boegbeelden van hockeyclub Mechelse, tapt …