Gefrustreerde man schiet in het rond: “Ga Arabieren in Molenbeek doden”

Een man die naar eigen zeggen gefrustreerd was door de aanslagen in Parijs van vrijdag, heeft zondagnamiddag met een alarmpistool in het rond geschoten in Corbais, een deelgemeente van Mont-Saint-Guibert (Waals-Brabant). Dat meldt de procureur van Nijvel. De man werd maandag doorverwezen naar het Nijvelse parket.

De 19-jarige man liep tijdens een ruzie met zijn vriendin of ex-vriendin plots weg, gewapend met een alarmpistool. Hij schoot verschillende keren in de richting van de woning die hij net verlaten had en riep dat hij de Arabieren in Molenbeek ging doden.

Na een achtervolging door de politie van de zone Montgomery, werd de man in zijn woning in Etterbeek opgepakt en van zijn vrijheid beroofd.

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners

MEER OVER