OVERZICHT. Vandaag komen twee Belgen opnieuw in actie op Roland Garros

Foto: Photo News

OVERZICHT. Vandaag komen twee Belgen opnieuw in actie op Roland Garros

Print

David Goffin (ATP 18) en Alison Van Uytvanck (WTA 93) spelen vandaag hun tweederondepartij op Roland Garros, het tweede grandslamtoernooi van het jaar. Ontdek hier wanneer ze spelen en tegen wie.

Zeventiende reekshoofd Goffin treft op Court 3 de Colombiaan Santiago Giraldo, zij spelen de tweede wedstrijd op de court (na Witthoeft-Errani, start om 11u).

Volg David Goffin - Santiago Giraldo hier LIVE!

Bij de vrouwen staat Van Uytvanck op het Parijse gravel tegenover de Kazachse Zarina Diyas (WTA 32), dat duel wordt het vierde op Court twee (na twee mannenwedstrijden en een vrouwenpartij).

Volg Zarina Diyas - Alison Van Uytvanck hier LIVE!

Nog donderdag komen ook onder meer Rafael Nadal, Andy Murray, Serena Williams, Petra Kvitova en Novak Djokovic in actie. In het dubbelspel starten ook Yanina Wickmayer (met Yafan Wang) en Ysaline Bonaventure (met Anna Karolina Schmiedlova) aan het toernooi.

Volg hier LIVE alle partijen

Programma van donderdag (start om 11u):

. Court central:

Julia Goerges (Dui) - Caroline Wozniacki (Den/5)

Nicolas Almagro (Spa) - Rafael Nadal (Spa/6)

Andy Murray (GBr/3) - Joao Sousa (Por)

Danka Kovinic (Mnt) - Kristina Mladenovic (Fra)

. Court Suzanne Lenglen:

Petra Kvitova (Tsj/4) - Silvia Soler-Espinosa (Spa)

Serena Williams (VSt/1) - Anna-Lena Friedsam (Dui)

Novak Djokovic (Ser/1) - Gilles Muller (Lux)

Richard Gasquet (Fra/20) - Carlos Berlocq (Arg)

. Court 1:

Francesca Schiavone (Ita) - Svetlana Kuznetsova (Rus/18)

Lucie Hradecka (Tsj) - Victoria Azarenka (WRu/27)

Jeremy Chardy (Fra) - John Isner (VSt/16)

Daniel Gimeno-Traver (Spa) - David Ferrer (Spa/7)

. Court 2:

Marin Cilic (Kro/9) - Andrea Arnaboldi (Ita)

Karolina Pliskova (Tsj/12) - Andreea Mitu (Roe)

Borna Coric (Kro) - Tommy Robredo (Spa/18)

Zarina Diyas (Kaz/32) - Alison Van Uytvanck (Bel)

. Court 3:

Carina Witthoeft (Dui) - Sara Errani (Ita/17)

David Goffin (Bel/17) - Santiago Giraldo (Col)

Jack Sock (VSt) - Pablo Carreno Busta (Spa)

. Court 5:

Sesil Karatantcheva (Bul) - Irina Falconi (VSt)

Ana Konjuh (Kro) - Irina-Camelia Begu (Roe/30)

. Court 6:

Andrea Petkovic (Dui/10) - Lourdes Dominguez Lino (Spa)

Jurgen Melzer (Oos) - Andrey Kuznetsov (Rus)

Timea Bacsinszky (Zwi/23) - Tereza Smitkova (Tsj)

Yen-Hsun Lu (Tai) - Kevin Anderson (ZAf/15)

. Court 7:

Kyle Edmund (GBr) - Nick Kyrgios (Aus/29)

Thanasi Kokkinakis (Aus) - Bernard Tomic (Aus/27)

Belinda Bencic (Zwi) - Madison Keys (VSt/16)

Heather Watson (GBr) - Sloane Stephens (VSt)

. Court 10:

Madison Brengle/Tatjana Maria (VSt/Dui) -

Yafan Wang/Yanina Wickmayer (Chn/BEL)

. Court 14 (vierde partij, na twee vrouwendubbels en een mannendubbel):

Ysaline Bonaventure/Anna Karolina Schmiedlova (BEL/Slk) -

Raquel Kops-Jones/Abigail Spears (VSt/6)

. Court 17:

Jerzy Janowicz (Pol) - Leonardo Mayer (Arg/23)

Meer sportnieuws