
© ap, blg
Neverland wordt verkocht
De legendarische ranch waar Michael Jackson woonde, wordt verkocht.
Het economische tijdschrift Forbes en het agentschap Bloomberg meldden donderdag dat het bijna elf vierkante kilometer grote landgoed te koop wordt aangeboden door een financiële investeerder die de ranch in 2008 van Jackson verwierf. Een prijs werd niet bekendgemaakt, maar experts schatten de waarde van de grond en het huis op 35 tot 50 miljoen dollar (37 miljoen euro).
Jackson kocht de ranch in 1988 en noemde ze naar het land waar Peter Pan met de Verloren Jongens woont. De popster maakte er een ware speeltuin van met een pretpark, dierentuin en spoorweg.
Jackson verloor zijn belangstelling voor Neverland echter nadat het vastgoed door de politie doorzocht was wegens beschuldigingen van kindermisbruik. Hij leefde de laatste jaren vooral in Los Angeles, waar hij in 2009 ook stierf. Daarna waren er plannen om van Neverland een bedevaartsoord te maken, zoals Graceland voor Elvis Presley, maar daar kwam niets van terecht door juridische problemen en gebrek aan steun.
MEER OVER Michael Jackson
Gluren bij BV’s: De koning in Peter Van de Veire, het gemis van Lesley-Ann Poppe
Met drie in bad, op restaurant en verjaardagen van mens en dier: de afgelopen week zijn bekende …
Zeldzaam: zoon en dochter Michael Jackson verschijnen samen
Paris, de dochter van wijlen popkoning Michael Jackson, is samen in het openbaar verschenen met …
Fans klagen mannen die Michael Jackson beschuldigen van misbruik, aan: “Ik moest huilen en wilde overgeven toen ik het hoorde”
Franse fans van Michael Jackson dagen Wade Robson en James Safechuck, de mannen die de zanger …