© Het Nieuwsblad
Dirk Denoyelle maakt rentree in culturele centra
Acht jaar na zijn laatste zaalshow maakt Dirk Denoyelle zijn rentree in de culturele centra. De cabaretier trapt zijn tournee vrijdag af in ’t Aambeeld in Aartselaar. “’Alles behalve stand-up’ is wat de titel belooft: alles behalve stand-up”, zegt Denoyelle.
De Hobokense cabaretier-stemmenimitator dook acht jaar geleden onder de radar, maar is nu helemaal klaar voor een terugkeer. “Ik miste de theaterzalen”, zegt Dirk. “Daar kan ik mijn ei echt kwijt.”
In ‘Alles behalve stand-up’ behandelt Denoyelle uiteenlopende onderwerpen: van trendwatchers over vegetariërs tot een Turk met een lumineus idee. “Er zitten ook enkele stemimitaties bij. Een show zonder imitaties was nu eenmaal geen optie.”
Meer weten over de nieuwe zaalshow van Denoyelle en toetsenist Kris De Jean? Lees er alles over in de gratis cultuurbijlage Agenda, vrijdag bij Gazet Van Antwerpen.
Praktisch
Tickets kosten 15 euro. www.garifuna.be
Hoofdpunten
Antwerpse drugssmokkelaar die op ‘Most Wanted’-lijst stond, riskeert 8 jaar cel voor rol in organisatie rond ‘Dikke Piet’
“Dit is echt geen verstandige zet”: militair expert over droneaanval op Moskou
Brigitta Callens praat voor het eerst over nieuwe liefde Filip: “Een warme family-man”
Het leven leek mooi te lopen voor Liese, en toen kreeg ze plots zware diagnose: “Maar ik ga nog álles uit het leven halen”
MEER OVER
“Grootste cyberaanval ooit” verhindert eindexamens in Griekse middelbare scholen
Door een cyberaanval op het Griekse ministerie van Onderwijs hebben verschillende leerlingen …
Heistse Pijl breidt plaatselijke omloop door wegenwerken uit
De wielerwedstrijd Heistse Pijl weet voor de zestiende editie van zaterdag 3 juni weer een fraai …
Serviceclub Fifty-One nodigt 800 kwetsbare mensen uit tijdens Dag in de Zoo: “Het moet een onvergetelijke dag zijn”
Op zaterdag 3 juni organiseert de Antwerpse afdeling van serviceclub Fifty-One al voor de 39ste …
Zoon van Japanse premier ontslagen als secretaris na “ongepaste foto’s” op controversieel feest
De zoon van de Japanse premier Fumio Kishida is ontslagen als secretaris van zijn vader na ophef …