
© jb
Kampeerspullen Tomorrowland beginnen aan tweede leven
Vanaf 28 juni kan u bij de Mechelse kringwinkel Ecoso het achtergelaten kampeermateriaal van de vorige editie van Tomorrowland aankopen. Camp2camp van Love Tomorrow gaat hiermee zichtbaar uit de startblokken.
Love Tomorrow is een inspiratiebron voor duurzaamheid die gegroeid is in de schoot van Tomorrowland. Love Tomorrow ontwikkelde het totaalconcept Camp2Camp in samenwerking met de Kringwinkel Ecoso. De materialen die nu worden verkocht werden vorig jaar na de festiviteiten op de camping DreamVille gerecupereerd en inmiddels ook hygiënisch gereinigd voor hergebruik. Een deel hiervan kan u in de kringwinkel Ecoso, Oude Baan Mechelen vanaf woensdag 28 juni aankopen. Het gaat vooral om slaapzakken, slaapmatjes, luchtbedden, kampeerstoelen en tenten. De shop in shop blijft heel de zomervakantie geopend.
"Zo wordt verspilling van kampeermaterialen tegen gegaan en anderzijds sociale tewerkstelling gegenereerd. Ook dit jaar zal voor beide edities het achtergebleven kampeermateriaal vakkundig worden verzameld op DreamVille", legt Debby Wilmsen voor Tomorrowland uit.
Bij Ecoso zijn op die manier medewerkers een heel jaar lang tewerkgesteld om de kampeermaterialen te sorteren, te repareren, te reinigen en klaar te maken voor hergebruik. De opbrengst van de verhuur of verkoop gaat integraal naar Ecoso en wordt ingezet voor deze tewerkstelling.
MEER OVER
Auteur Frank Pollet schrijft dichtbundel voor tieners
Groen zamelt geld in voor Child-Help in Oekraïne
Walter (61) uit Zwijndrecht zorgt dag in dag uit voor zijn moeder Andrea (87): “Ik zou geen minuut gerust zijn als ze in een rusthuis zat”
Burgerbeweging Tegengas houdt halt in Doel: “Die kerncentrale is een tikkende tijdbom”
Elien werkt als verpleegkundige op corona-afdeling en wordt nu in de bloemetjes gezet: “Niet alleen mijn verdienste, maar van het hele team”