© Chris VAN ROMPAEY

Klanten De Stoffenmadam naaien voor kinderziekenhuis

Nancy Moerenhout organiseert op zaterdag 21 maart een sew-along in haar winkel Madeline, De Stoffenmadam. De kussentjes, dekentjes, mutsjes en knuffels die u er maakt, schenkt ze aan het Koningin Paola Kinderziekenhuis in Wilrijk.

Chris Van Rompaey

De winkel van Nancy bestaat één jaar. “Om dit eerste succesvolle jaar te vieren, hou ik op zaterdag 21 maart een open dag waar iedereen welkom is. Er zijn bubbels, veel lekkers, kortingen tot 50 procent en een cadeautje voor iedere klant. Maar ik wil er ook iets moois aan te koppelen. Daarom organiseer ik een sew-along ten voordele van het Koningin Paola Kinderziekenhuis in Wilrijk.”

“Je kan van 10 tot 22u plaatsnemen aan een van de tien naaimachines. Je mag natuurlijk ook je eigen machine meebrengen. Vooraf inschrijven hoeft niet, maar als je laat weten dat je komt, dan heb je zeker plaats. Tijdens deze sew-along maken we kussentjes, dekentjes, muziekcarrousels, mutsjes en knuffels voor de kindjes die in het Koningin Paolaziekenhuis opgenomen worden.”

Info: Madeline, De Stoffenmadam, Kantstraat 4 in Lier, 03.488.34.89, www.destoffenmadam.be

Lees het hele verhaal in de donderdagkrant van Gazet van Antwerpen - editie Zuid.

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners