© Bart Van den Langenbergh

Basisschool Triangel ontvangt digiborden

De katholieke basisschool Triangel in Vlimmeren (Beerse) nam dankzij de organisatoren van de jaarlijkse Worstenfeesten zes nieuwe digiborden in gebruik.

Bart Van den Langenbergh

Een deel van de opbrengst van de succesvolle Worstenfeesten in Vlimmeren is bestemd voor de plaatselijke basisschool. Dankzij het feestweekend kon de school in de klassen zes gloednieuwe digiborden of digitale schoolborden installeren. ‘Eerder hebben we al vijf digiborden kunnen schenken aan de school. Daar zijn nog zes borden bijgekomen, goed voor ruim 5.000 euro’, zegt Marc Bollansée van de Worstenfeesten. De kinderen, leerkrachten en directie van de school zijn maar wat blij met dit toepasselijk geschenk.

‘We zijn de mensen van de Worstenfeesten heel dankbaar’, zegt directeur Bjorn Loyens. ‘Dankzij de steun konden we in alle klassen van de lagere school een digibord installeren.’

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners